Najnowsze zdjęcia dla tego tagu

Najnowsze artykuły z tym tagiem

O magicznym miejscu jakim jest "Teatr Nasz" w Michałowicach.

Prezent na Dzień Kobiet, który nie ma sobie równych - kobieca wyprawa w naturę...

Od trzech już lat, Dzień Kobiet spędzamy w górach. Była Samotnia i Pasterka, a w tym roku przyszedł czas na Jagodną.

Aktywny odpoczynek, śmiechy, chichy, oderwanie od codziennych schematów i Travel Coaching - to kwintesencja kobiecych wypraw w góry. Jeśli zastanawiasz się, jak to jest wyruszyć na szlak w towarzystwie 12 innych kobiet i czy to coś dla Ciebie - przeczytaj koniecznie, a potem DOŁĄCZ DO NAS!

Pogoda, tak jak i my jest kobietą! Zazwyczaj piękną i ciepłą, ale czasami też kapryśną, zmienną i nieprzewidywalną. Nie ma co jej zmieniać i zaklinać, trzeba brać i kochać taką jaką jest!

Relacja z naszego, kolejnego już wyjścia w góry w kobiecym gronie...

"Kobieca Przerwa na Góry" to pomysł na weekend 13 wspaniałych kobiet z różnych stron Polski, które za cel obrały Góry Bystrzyckie.

Czasami, aby w codzienności zmysłów nie postradać, trzeba złamać rutynę! Trzeba pomyśleć o sobie, zdecydować się na chwilową ucieczkę od wszystkich i od wszystkiego, ruszyć na szlak.

Strony

Książki na ten temat

Okładka

Everest. Góra Gór

Historia wyprawy na najwyższą górę świata. Dowiecie się z niej jak bardzo mylą się ci, którzy uważają, że każdy może zdobyć Mount Everest. Autorka książki miała szansę sprawdzić, co w Himalajach jest prawdą, a co mitem. Odpowie Wam na wiele ciekawych pytań.
Okładka

Kobiety na ośmiotysięcznikach

Głównym tematem książki są pierwsze kobiece wejścia na wszystkie ośmiotysięczne szczyty na szerokim tle zagadnień geograficznych, religijnych i politycznych. Autorka opisuje w ciekawy i rzetelny sposób niewiarygodne historie poszczególnych bohaterek - te zakończone sukcesem i te tragiczne.
Okładka

GórFanka. Na szczytach Himalajów

Tomik ten prezentuję Panią Annę Czerwińską trochę z innej, mniej oficjalnej strony. Jej barwne opowieści pozwalają wspaniale wczuć się w atmosferę wypraw na najwyższe himalajskie szczyty - Mt Everest, Lhotse i Makalu. Nie brakuje tu unikalnego humoru autorki, pojawiają się też chwile zadumy, a nawet momenty tragiczne, bo tak już jest w górach.

Strony

Co to za strona?

Niniejsza strona przedstawia wszystkie artykuły i zdjęcia w portalu oznaczone przez autorów tagiem kobieta.

Wczytuję...