Okładka

Konkursy to nasz żywioł, uwielbiamy je organizować i wywoływać uśmiechy na twarzach Czytelników i Klientów :-). Oto lista konkursów aktualnie trwających oraz zorganizowanych przez nas w przeszłości. Obserwuj ją bacznie, jeśli polujesz na atrakcyjne, górskie nagrody!

A może właśnie Ty chcesz zorganizować z nami konkurs? Zapewniamy Cię, że to doskonały sposób na promocję turystycznych przedsięwzięć. Aby poznać więcej szczegółów, skontaktuj się z nami pod adresem [email protected].

Trwające konkursy

Nazwa konkursu Termin zgłoszeń Krótki opis
Napisz recenzję górskiego schroniska i wygraj plecak The North Face 19. grudnia 2017 Zapraszamy Was do kolejnego konkursu realizowanego przez nasz portal wspólnie z The North Face :-). Jego tematem jest recenzja jednego z polskich schronisk turystycznych. Na autora najlepszego tekstu czeka solidny, górski plecak!

Zakończone konkursy

Nazwa konkursu Data przeprowadzenia Krótki opis
Kadry Jesieni - konkurs fotograficzny The North Face. Listopad 2017 Konkurs fotograficzny na najlepsze jesienne zdjęcie. Na zwycięzcę czekała kultowa, niezniszczalna torba podróżnicza BASE CAMP DUFFEL EXTRA LARGE firmy TheNorthFace. Nadeszło mnóstwo zgłoszeń, można je zobaczyć na stronie hashtagu #KadryJesieni na Facebooku.
Wygraj noclegi w Gutkowej Kolibie w Beskidzie Niskim Kwiecień 2017 Konkurs noclegowy ze wspaniałą nagrodą w postaci vouchera na dwie noce dla dwóch osób z wyżywieniem. Na pytanie konkursowe odpowiedziało łącznie niemal 350 osób, poziom zgłoszeń był naprawdę bardzo wysoki. Gutkowa Koliba zyskała wielu oddanych fanów :-).
Wygraj książkę "Poza Trasą" Luty 2017 Szybki, facebookowy konkurs przeprowadzony we współpracy z Wydawnictwem SQN. Polegał na odpowiedzeniu w komentarzu na pytanie: "Jakie jest Wasze najwspanialsze wspomnienie związane z nartami?". Autorzy 7 najlepszych wypowiedzi zostali nagrodzeni najnowszą książką Rafała Urbanowicza.
Wygraj noclegi w schronisku "Na Szczelińcu" Styczeń 2017 Nagrodą w konkursie były dwa weekendy dla dwojga. Zadane pytanie brzmiało "Co najbardziej urzekło Cię w schronisku Na Szczelińcu?". Nadeszło do nas niemal 1300 wspaniałych odpowiedzi. Niektórzy uczestnicy otrzymali prezent w postaci darmowej gorącej czekolady w bufecie.
Wygraj noclegi w Daczy Turysty i Biegacza w Zakopanem! Październik 2016 Konkurs w zupełnie nowej formie, którą wymyśliliśmy na podstawie wcześniejszych doświadczeń. Polegał na kreatywnej odpowiedzi na pytanie "Dlaczego chciał(a)bym wygrać nocleg w Daczy Turysty i Biegacza?". Otrzymaliśmy ponad 500 zgłoszeń :-).
Wygraj książkę "Twoja samodzielna podróż" Lipiec 2016 Konkurs "błyskawiczny", przeprowadzony na Facebooku w dwóch odsłonach. Zwycięzcy otrzymali książkę Karola Wernera "Twoja samodzielna podróż".
Wygraj promocję na profilu "W górach jest wszystko co kocham" Marzec 2016 Konkurs skierowany dla blogerów i właścicieli stron www. Polegał na umieszczeniu w Internecie zachęty do skorzystania z naszej kolekcji map turystycznych. Nagrodą dla najkreatywniejszych była promocja na naszym profilu facebookowym.
Konkurs fotograficzny Wielkiej Raczy Kwiecień 2016 Konkurs na najlepsze zdjęcie Wielkiej Raczy, zorganizowany wraz ze Schroniskiem przy okazji przebudowy jego strony internetowej. Prace zwycięzców możecie oglądać w tle pod adresem wielka-racza.pttk.pl.
Konkurs fotograficzny Markowych Szczawin Luty 2016 Konkurs na najlepsze zdjęcia Schroniska PTTK Markowe Szczawiny i jego okolic. Laureaci otrzymali ekskluzywny nocleg z wyżywieniem i możliwość publikacji fotografii na stronie schroniska.
Konkurs foto "12 mgnień minionego roku" Luty 2016 Konkurs na najlepszą galerię zdjęć z minionego roku. Pięcioro zwycięzców (wybór był bardzo trudny!) otrzymało kalendarze z serii "W górach jest wszystko co kocham".
Wygraj jedną z 10 koszulek podróżnika Październik 2015 W skrócie: 10 koszulek "W górach jest wszystko co kocham" dla autorów najlepszych artykułów opublikowanych od września do października. Rywalizacja była bardzo zacięta!