Kliknij tutaj, aby zobaczyć inne poradniki.

Tanie latanie zdobywa coraz większą popularność. Wprawny podróżnik potrafi zapłacić za samolot na drugi koniec kontynentu mniej, niż za byle pociąg osobowy z Wrocławia i Opola. W tym poradniku wskażemy Ci miejsca, w których odnajdziesz najtańsze dostępne loty. Gotowy? Zaczynamy!

Aktualizacja: kwiecień 2017

Spis treści poradnika

Test wyszukiwarek lotów

Unikalne porównanie wyszukiwarek dostępnych na polskim rynku. Dowiedz się, która z nich zwraca najlepsze wyniki i pozwala zaoszczędzić najwięcej Twojego cennego czasu.

10 przykazań taniego latania

Zarezerwowanie taniego lotu to nie tylko wynik znalezienia go w wyszukiwarce. To cały lifestyle, który wymaga wyrzeczeń, ale odwdzięcza się pięknymi chwilami w dalekich krajach.

Czym są loty czarterowe?

Czartery zasługują na osobny artykuł, są bowiem bardzo specyficzną drogą podróżowania. Z jednej strony oferują mnóstwo udogodnień, z drugiej – potrafią zagrać na nerwach.

Linki do stron linii lotniczych

Czasem trzeba odłożyć na bok wyszukiwarki lotów i... szukać informacji u źródła, na stronach poszczególnych przewoźników... W tym dziale ułatwimy Wam to niewdzięczne zadanie.

Nie masz na to czasu?

Ilość informacji, które zebraliśmy okazała się na tyle duża, że rozbiliśmy poradnik na cztery zasadnicze części. Jeśli zupełnie nie masz czasu na lekturę obszernych artykułów – skorzystaj tu i teraz z wyszukiwarki SkyScanner. Wybierz orientacyjny cel i miesiąc podróży i sprawdź, jakie masz możliwości.

Właśnie ładujemy widget Skyscanner, który pomoże Ci znaleźć najtańsze loty. Jeśli się niecierpliwisz – poszukaj lotów bezpośrednio tutaj.

Czemu akurat SkyScanner? I czemu w takiej dziwnej formie z miesiącami zamiast dni? Tego już dowiesz się czytając resztę poradnika :-).