Drogi fotografie! Jeśli aparat jest nieodłącznym towarzyszem Twoich górskich wędrówek, zapraszamy do publikowania prac w portalu Góry i Ludzie. Możesz to zrobić w pełni bezpłatnie i bez ograniczeń. Wystarczy, że założysz konto użytkownika. Zajmie Ci to dosłownie minutę. Dlaczego warto?

Twoje korzyści w Góry i Ludzie

  • Zyskujesz ciekawe miejsce do zamieszczania swoich górskich zdjęć. Czytelny system kategoryzacji (według autora, tagów i miejsca wykonania) sprawia, że inni użytkownicy będą stale natrafiać na Twoją twórczość.
  • Zyskujesz zasięg, najlepsze galerie promujemy na naszym fanpage'u na Facebooku. Nasz zasięg sięga tygodniowo miliona polskich Internautów. Dzięki nam dotrzesz do ogromnej widowni zafascynowanej górami.
  • Promujesz nazwisko, staramy się na każdym kroku podawać namiar na Twój fanpage lub stronę www.
  • Zarabiasz na fotografii, przekierowujemy do Ciebie wszystkie zapytania użytkowników o zakup zdjęć.

Jak dodać galerię?

Zaloguj się i wybierz "Dodaj treść - Galeria zdjęć" z czarnego paska u góry strony. Wypełnij wszystkie niezbędne pola, opisz w kilku zdaniach swoje prace, załaduj zdjęcia i czekaj na sukces :-).

Na jakich warunkach zamieszczam zdjęcia?

Zgodnie z regulaminem portalu, udzielasz nam bezterminowej i nieodpłatnej licencji na wykorzystanie zdjęć w ramach strony "Góry i Ludzie" oraz naszego profilu na Facebooku. Wszelkie prawa pozostają przy Tobie.

Czy mogę reklamować swoją działalność?

W przypadku górskich galerii dopuszczamy reklamę osoby fotografa – poprzez stronę www, fanpage, profil na Flickr itp. Dokładamy wszelkich starań, aby informacja o autorze zdjęć pojawiła się w każdym możliwym miejscu. Jeśli galeria zawiera lokowanie produktu (obiekt noclegowy, biuro turystyczne itp...) wówczas wchodzimy na pole płatnych artykułów sponsorowanych.