Witaj, podróżniku! Na niniejszej stronie znajdziesz mnóstwo przydatnych linków i informacji na temat planowania wyjazdów – zwłaszcza tych górskich. Nasi eksperci, w tym czołowi blogerzy, ułatwią Ci przygotowanie upragnionej wyprawy i zaoszczędzą mnóstwo czasu.

Gorąco zachęcamy do komentowania porad i wysyłania nam uwag na ich temat.

Spis treści

Co spakować?

Lista rzeczy do spakowania – w lato, w zimę i na obozy harcerskie. Szczegółowy opis elementów ekwipunku i poradnik dla początkujących zakupowiczów.

Przeczytaj więcej...

Gdzie nocować?

Odnośniki do najważniejszych serwisów do rezerwacji noclegów – wraz z wyszczególnieniem ich wad i zalet. Przydatne zwłaszcza w egzotycznych krajach.

Przeczytaj więcej...

Jak znaleźć tani przelot?

Jak namierzyć okazję na tani przelot? Jak dotrzeć do każdego punktu na świecie? Jak nie dać się oskubać z ostatnich groszy liniom lotniczym?

Przeczytaj więcej...

Jak zakupić ubezpieczenie?

Wyjeżdżając w wysokie góry nie można zapominać o ubezpieczeniu, które pokryje koszty ewentualnego leczenia lub utraty bagażu.

Przeczytaj więcej...

Zobacz też...

Nasz portal ma osobny dział, do którego trafiają wszystkie artykuły poradnikowe. Kliknij tutaj, aby wejść na jego stronę. Zawartość działu zmienia się dość dynamicznie, zachęcamy do zaglądania tam raz na jakiś czas w poszukiwaniu nowości.