Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty reklamowej. Jesteśmy jednym z największych portali górskich w Polsce. Nasz profil na Facebooku polubiło już ponad 275 tys. osób, dzięki temu tygodniowo docieramy nawet do miliona Internautów. Jesteśmy przekonani, że dla Twojej firmy współpraca z nami będzie pasmem pozytywnych zaskoczeń. I magicznych sukcesów.

Skontaktuj się z nami i przedstaw swoje potrzeby, my zaś skroimy na miarę unikalną kampanię reklamową. Jeśli zaintrygowaliśmy Cię choć trochę, w dalszej części tekstu znajdziesz nieco więcej szczegółów i przykładów. Jeśli chcesz po prostu z nami porozmawiać – prosimy o wiadomość na adres [email protected].

Napisz e-mail Skorzystaj z formularza

Co możemy Ci zaoferować?

Nie ukrywamy, że jesteśmy wielkimi pasjonatami nowoczesnego marketingu. Dlatego też nie zaproponujemy Ci zwyczajnie bannerów, jak to robi większość innych portali. Zamiast tego zabierzemy Cię do magicznego świata konkursów, quizów i artykułów. Udowodnimy, że nie trzeba zmuszać Internautów do oglądania reklam.

Artykuły sponsorowane

Artykuł sponsorowany

Każdy artykuł zdobywa u nas przeciętnie 500 polubień i zasięg na FB rzędu 70-150 tys. osób. Ten potencjał można wykorzystać do promowania Twojej firmy! Zapraszamy do odpłatnego zamieszczenia u nas artykułu, quizu, newsa, galerii lub poradnika reklamującego Twoją działalność poprzez delikatne lokowanie produktu. Jeśli tylko zainteresujesz czytelników, poznasz na własnej skórze ogromną siłę content marketingu.

Zapytaj o artykuł

Konkursy

Konkurs

Konkursy internetowe to nasz prawdziwy konik. Opracowaliśmy formułę, która za każdym razem gromadzi minimum kilkaset uczestników. Recepta na sukces jest tu prosta – zaoferuj wartościową nagrodę, usiądź wygodnie i obserwuj twórczość i zaangażowanie naszych wspaniałych Czytelników. My zajmiemy się resztą. Zorganizujemy zaplecze techniczne i przeprowadzimy szeroko zakrojoną akcję promocyjną.

Zapytaj o konkurs

Testy sprzętu

Test sprzętu

Współpracujemy z największymi polskimi dystrybutorami sprzętu outdoorowego takimi, jak Raven i Horyzont. Nasi testerzy napisali już wiele profesjonalnych recenzji górskiej odzieży i ekwipunku. Jeśli prowadzisz sprzedaż w branży turystycznej – rozważ przekazanie nam swoich produktów do przetestowania. Obiektywna opinia jest bowiem najlepszą formą reklamy.

Zapytaj o testy sprzętu

Patronaty medialne

Patronat medialny

W naszym portfolio znajduje się wiele zorganizowanych festiwali i koncertów. Dlatego też możesz nam zaufać w kwestii promocji górskich wydarzeń, nowych wydawnictw, filmów i programów telewizyjnych. Chętnie włączamy się również w działania popularyzujące poezję i piosenkę turystyczną, zależy nam bowiem na promowaniu ambitnej kultury.

Zapytaj o patronat

Programy partnerskie

Program partnerski

Zdarza nam się współpracować z innymi firmami za pośrednictwem programów partnerskich. Mamy tu na myśli promocję produktów w zamian za prowizję od sprzedaży. W najskuteczniejszej kampanii wygenerowaliśmy dla Klienta ponad 350 zamówień. Taka forma współpracy jest bezpieczna finansowo dla kontrahenta, bo płatność następuje wyłącznie za efekt.

Zapytaj o program partnerski

Klasyczne bannery

Banner

Choć bannery są już mocno przestarzałą formą reklamy, nasz portal nadal korzysta z nich jako z formy wspomagającej inne działania marketingowe. Miesięcznie rejestrujemy od 200 do 300 tys. odsłon bannerów w portalu, ich skuteczność zależy w dużej mierze od szaty graficznej i zbieżności tematyki z turystyką i górami. Z uwagi na zmienną liczbę odsłon preferujemy rozliczanie w modelu CPM.

Zapytaj o bannery