Witamy Cię w gronie czytelników portalu Góry i Ludzie. Zapraszamy do przeglądania naszych górskich artykułów i galerii. Proponujemy zacząć od wyselekcjonowanej treści na stronie głównej. Mamy nadzieję, że zostaniesz u nas na dłużej!

Twoje korzyści w Góry i Ludzie

  • Otrzymujesz nieograniczony dostęp do bazy najlepszych artykułów i galerii o górach. Jeśli dotychczas traciłeś sporo czasu na poszukiwanie interesujących treści – podajemy Ci je na przysłowiowym talerzu.
  • Odkrywasz autorów i ich blogi, promowane przez Góry i ludzie. Piszą dla nas najlepsi eksperci w branży, w tym również blogerzy i podróżnicy, pragnący wypromować swoje własne strony internetowe. Nasz portal to najszybsza droga do zapoznawania się z dorobkiem fascynujących osobowości.
  • Korzystasz bezpłatnie z górskich map online, wydanych przez Compass, Plan i Galileos. Są to najnowsze wersje identyczne z wydaniami papierowymi – z dodatkową opcją sprawdzania pogody, mierzenia odległości i zaznaczania miejsc.
  • Uczestniczysz w tworzeniu katalogu książek górskich, poprzez ocenianie i komentowanie najciekawszych wydawnictw. Będziemy zaszczyceni, jeśli zechcesz dołączyć do grona naszych książkowych Ekspertów.

Jak wygodnie śledzić nowe artykuły i galerie?

Masz trzy podstawowe opcje:

  • Po pierwsze – możesz po prostu zaglądać co jakiś czas na stronę główną, treści są na niej umieszczone chronologicznie.
  • Po drugie – skorzystaj z superwygodnych czytników RSS. Gorąco zachęcamy do spróbowania czytnika Feedly, w którym śledzenie artykułów z różnych portali jest wręcz bajecznie proste i czytelne (kliknij tutaj, aby dodać nas do Feedly).
  • Po trzecie – polub nasz profil na Facebooku. Regularnie zamieszczamy tam najciekawsze treści.

Czy jako czytelnik muszę posiadać konto użytkownika?

Nie, nie ma takiego wymagania, konto jest potrzebne jedynie do tworzenia artykułów i galerii. Komentarze na stronie są obsługiwane przez system Disqus, w którym możesz pisać anonimowo lub zalogować się przez Facebook.