Witaj na naszej Ściance! Każdy zarejestrowany użytkownik może zamieścić tutaj swój artykuł lub galerię. Redakcja Portalu opublikuje najlepsze treści na stronie głównej i wypromuje je wśród dużej (>250 tys.), facebookowej społeczności. Szczegóły znajdziesz w przewodniku dla autorów i fotografów oraz w regulaminie.

Dziś nie rozłącznym element, prawie każdego wyjazdu turystycznego i jest telefon i powerbank. Rozwój produkcji powerbaków, i zapotrzebowanie na nie, jako dodatkowego źródła energii, jest ogromny. Na rynku mamy dostępną spora ilość różnego rodzajów tego typu urządzeń, które jednak różnią się wieloma cechami i przydatnością. Dziś w teście opowiemy o jednym z nich - Powerbank Anker PowerCore III Elite 25600 mAh 87W

Mały Kozi Wierch może i nie jest najlepszym punktem widokowym do podziwiania wschodu słońca w Tatrach, ale i tak było pięknie. Urokliwy kontrast światła i cienia.

Złota godzina (wschód słońca) + morze chmur + atrakcyjne widokowo Czerwone Wierchy

Karnet SKI plus CITY Pass Stubai Innsbruck obejmuje 40 usług: od wysokogórskich przeżyć na lodowcu Stubai po ciekawe oferty lifestylowe w historycznym Innsbrucku i okolicach. Goście zyskują dostęp do 13 terenów narciarskich z 291 km tras zjazdowych i 48 km tras narciarskich, w tym 8 z nocną jazdą na nartach lub saneczkarstwem.

Wyprawa w góry z dzieckiem jest wyzwaniem. Z dzieckiem niepełnosprawnym to już prawdziwy wyczyn. My, każdego roku przesuwamy tę granicę jeszcze dalej. Przejście ukraińskich Marmaroszy i Czarnohory w 6 dni z dzieckiem, które choruje na porażenie mózgowe wydaje się niemożliwe. A jednak nam się udało!

Ubrania z naturalnych tkanin coraz częściej powracają do użytkowania i wykorzystania także podczas trekingu. Jedną z najbardziej popularnych tkanin jest wełna merino, której właściwości - dobra oddychalność, utrzymanie komfortu ciepła są nie bez znaczenia podczas wędrówek. Jedną z marek, która preferuje takie produkty jest amerykańska firma Royal Robbins, której produkty dostaliśmy do przetestowania. Zapraszamy do lektury.

Recenzja niedrogich mat trekkingowych firmy Spokey - samopompującej Spokey Fatty i pompowanej ultralight Spokey Airbed.

W tej I następnej części wędrujemy po Parku Narodowym Abisko.

We wrześniu 2021 postanowiłem przejść przez Sudety, ale wizja przemierzania szlaku długodystansowego, kusiła mnie już od jakiegoś czasu.

Doskonały naśladowca innych chorób, fakty i mity z perspektywy osoby chorej na podstawie literatury.

Kompilacja ujęć wspinaczkowych z sezonu 2020. Wspinanie to emocjonująca i wciągająca pasja

Wrześniowy wypad do Szwedzkiego Laplandu. Wspólnie odwiedzimy dwa Parki Narodowe Sarek i Abisko.

Wrześniowy wypad do szwedzkiego laplandu. Zabiorę Was do dwóch Parków Narodowych: Sarek i Abisko.

Tatry zachodnie jesienią są niezwykle piękne i każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Czyli wrześniowe wschody słońca, inwersje i poranne mgły w Górach Bystrzyckich i Stołowych

Strony

Dodaj artykuł

Dodanie artykułu jest niezwykle proste. Po pierwsze, zarejestruj się na stronie. Po drugie – przejdź do formularza dodawania treści.

Jak zostać autorem?

Wczytuję...