Witaj, twórco artykułów! Zawitałeś właśnie do górskiego portalu, w możesz zaprezentować swój tekst lub galerię tysiącom użytkowników. Za darmo i bez zobowiązań.

Przez kilka najbliższych akapitów spróbujemy przekonać Cię do naszej idei i zaprosić do fascynującej społeczności. Jesteś o krok od dodania własnej treści, wystarczy założyć konto użytkownika.

Twoje korzyści w Góry i Ludzie

  • Piszesz dla tysięcy czytelników, jeśli Twój artykuł zostanie opublikowany na stronie głównej portalu (a stanie się tak, gdy wyróżni się jakością i tematem), przeczyta go ogromne grono Internautów. Rekordowy wpis zdobył u nas 25 tysięcy unikalnych odbiorców.
  • Docierasz nawet do miliona użytkowników Facebooka, właśnie taki zasięg osiągają na naszym profilu najlepsze treści.
  • Nie wydajesz ani złotówki na promocję, zyskujesz zaś reklamę wartą naprawdę duże pieniądze.
  • Reklamujesz własną stronę lub blog, w każdym artykule będzie zamieszczony Twój avatar, opis i link do strony internetowej. W samym tekście artykułu możesz dodać dowolną liczbę linków – oczywiście w granicach rozsądku.
  • Budujesz swoją markę, co z pewnością ułatwi Ci pozyskanie sponsorów oraz partnerów strategicznych do nowych przedsięwzięć. Bycie usłyszanym to już połowa sukcesu w drodze do wielkiej przyszłości.

Chcę zostać autorem!

Najczęściej zadawane pytania

Jeśli masz jeszcze wątpliwości odnośnie dołączenia do grona twórców naszego portalu, poniżej odpowiemy na najważniejsze pytania. Zachęcamy do kontaktu z nami w przypadku, gdy nie odnajdziesz tu odpowiedzi.

Akceptujemy wszystkie teksty mające powiązanie z górami. Spójrz tylko na naszą listę kategorii, zawiera ona wiele zagadnień, od piosenki do historii! Dodawany artykuł nie musi być unikalny w skali Internetu, możesz skopiować go ze swojej strony lub blogu.

Tak, dodawanie artykułu wymaga posiadania własnego konta. Jego założenie zajmie Ci dosłownie minutę, nie musisz podawać nam przy tym żadnych wrażliwych danych. Każdy nowy użytkownik może od ręki dodawać zarówno teksty, jak i Atomy.

Oczywiście, że nie! Wręcz przeciwnie, zachęcamy do publikowania u nas postów "odświętnych", napisanych w taki sposób, aby były rozumiane poza kontekstem Twojej strony www. W ten sposób nasz portal staje się dla Ciebie jedyną w swoim rodzaju reklamą, o wiele skuteczniejszą od pozycjonowania w wyszukiwarkach lub działań social media na Facebooku. Pozwól Internautom odnaleźć się pośród setek blogów o górach, u nas każdy ma równe szanse w dotarciu na szczyt, wygra ten, kto pokona innych wysoką jakością swojej twórczości.

Nie musisz się o to obawiać. Nasz portal umożliwia przypisanie do każdego artykułu linku źródłowego, który jest konwertowany na tzw. link kanoniczny. Dzięki temu Google wie, że ma u siebie wyświetlać wyłącznie oryginał. Co więcej, zwiększona liczba odniesień do Twojej strony spowoduje na dłuższą metę wzrost pozycji w wynikach wyszukiwania. Więcej na ten temat przeczytacie w języku angielskim na znanym blogu Kissmetrics tutaj i tutaj.

Dopuszczamy reklamowanie stron www będących własnością autorów artykułów. Najczęściej są to blogi podróżnicze. Dokładamy wszelkich starań, aby autor stał się rozpoznawalny, jego strona zaś - zaliczyła duży wzrost odwiedzin. Gdy reklama staje się komercyjna lub instytucjonalna – wówczas wkraczamy na pole artykułów sponsorowanych. Granice komercji bywają niejasne, jeśli nie masz pewności co do dodawanej treści – po prostu skontaktuj się z nami. Również recenzje sprzętu traktujemy jako artykuły komercyjne - ich publikacja odbywa się po uprzednim uzgodnieniu z redakcją.

Zaznaczamy, że nie akceptujemy "precli" i artykułów pisanych pod SEO.