Okładka

Portal Góry i Ludzie posiada dedykowany system do obsługi aktualności ze świata gór. Także Ty możesz skorzystać z jego dobrodziejstw. Zarówno jako czytelnik, jak i autor newsów. Jesteśmy otwarci na wiadomości od Ciebie.

Organizujesz górskie wydarzenie? Prowadzisz firmę outdoorową? Pracujesz dla jednej z organizacji turystycznych lub przyrodniczych? A może po prostu lubisz być w centrum wydarzeń z aparatem? W naszym portalu zyskasz bogate grono wiernych czytelników. I to zupełnie za darmo.

Jak dodać news?

Zamieszczanie aktualności jest u nas proste, szybkie i bezpłatne. Odbywa się na trzy różne sposoby:

  • Poprzez założenie konta użytkownika i samodzielne dodanie newsa z panelu administracyjnego. Jest to sposób preferowany. W panelu dostępne są statystyki odwiedzin. Newsy, które nie zostaną wyróżnione nie będą usuwane z portalu.
  • Poprzez wysłanie newsa w wiadomości e-mail na adres [email protected] (opublikujemy tylko newsy kwalifikujące się do wyróżnienia).
  • Poprzez skorzystanie z formularza u dołu strony (opublikujemy tylko newsy kwalifikujące się do wyróżnienia).

Jak powinien wyglądać news?

Przesłany news powinien być zgodny z naszym regulaminem, posiadać tytuł, wstęp (lead) i parę akapitów treści. Opcjonalnie można określić jego źródło, poziomą okładkę, lokalizację oraz dodatkową galerię zdjęć. Akceptujemy również newsy czysto komercyjne. Zastrzegamy sobie prawo do cofnięcia publikacji newsa, który ma rażąco niską jakość lub narusza w jakiś sposób regulamin portalu.

Jakie są Twoje korzyści?

Najciekawsze newsy wyróżnimy poprzez publikację na głównej stronie portalu. Trafią one do naszego kanału RSS oraz do newslettera. Dodatkowo będą miały dużą szansę na publikację na profilu "W górach jest wszystko co kocham" na Facebooku oraz Twitterze.

Z dumą nadmienimy, że najlepsze aktualności zdobywają u nas około 5000 odsłon i docierają nawet do 200 tys. osób na Facebooku. Aby sięgnąć jeszcze wyżej, zapytaj o naszą płatną ofertę pod adresem [email protected].


Formularz dodawania newsa

Jeden krótki akapit wstępu. Pojawi się na listach aktualności i na Facebooku. Niech dobrze opisuje treść.
Główna treść newsa. Nie powinna być przesadnie krótka. Nie będzie zawierała wstępu wpisanego we wcześniejszym polu.
Dokładna nazwa lub adres www źródła informacji.
Preferujemy okładki poziome lub takie, z których da się wyciąć poziomy pasek.
Pliki muszą mieć mniej niż 4 MB.
Dozwolone typy plików: gif jpg jpeg png.
Dowolny załącznik.
Pliki muszą mieć mniej niż 10 MB.
Dozwolone typy plików: gif jpg jpeg png pdf doc docx odt mp3 bz2 gz jar rar tar zip.

O nas

Portal tworzony przez pasjonatów gór, w którym każdy może spróbować swoich sił jako autor artykułów i galerii. Piszemy o wyprawach, sprzęcie, poradach, fotografii, a nawet o muzyce i górskiej fikcji. Najlepsze treści promujemy wśród dużej, facebookowej społeczności.

Depositphotos

Wczytuję...