Witaj w świecie naszych górskich quizów! Oferujemy dwie metody rozrywki :-). Pierwsza to quizy wiedzy, czyli świetny sposób na sprawdzenie Twojej znajomości gór. W skrócie - odpowiadasz na pytania i dostajesz ocenę. Jeśli nie masz siły na myślenie, odpręż się przy quizach dla zabawy, które po zgromadzeniu kilku informacji wywróżą Ci coś ciekawego.

Lista quizów

Jesteś miłośnikiem Krainy Łagodności? Sprawdź swoją wiedzę o festiwalach piosenki studenckiej i turystycznej w naszym quizie!

K2 to drugi pod względem wysokości szczyt Ziemi, sprawdź swoją wiedzę na jego temat! Czy uda Ci się zdobyć komplet punktów?

Jako miłośnicy turystyki powinniśmy wiedzieć dużo o naszych Karpatach i Sudetach. Czy jednak tak jest? Postanowiliśmy sprawdzić Twoją wiedzę o polskich górach. Spróbuj, to tylko 10 pytań!

Zakopane to miasto, które jest uwielbiane za piękne widoki i położenie, a zarazem znienawidzone za panujący w nim tłok i tandetę. Nasz quiz pokaże, jak dobrze znasz zimową stolicę Polski.

Znakiem firmowym Bieszczad jest dzikość i nieokiełznana natura. Sprawdź, co o nich wiesz...

Tym razem mamy dla Ciebie quiz wymagający, ale i dotyczący jednego z najpiękniejszych miejsc w Tatrach :-).

Tatry to przepiękne góry, warto więc sprawdzić swoją wiedzę o nich w krótkim quizie. Zapraszamy!

Do podstawowej wiedzy o polskich górach wlicza się z pewnością znajomość ich najwyższych szczytów. Sprawdź się, nie będzie łatwo!

Nigdy nie wiesz, kiedy spotkasz miłość swojego życia. Ale jeśli kochasz góry – zapewne przyciągniesz kogoś na szlaku niczym magnes :-).

Znajdź pokrewną duszę pośród górskich łańcuchów! Sprawdź, która góra odpowiada Twojemu charakterowi!

O nas

Portal tworzony przez pasjonatów gór, w którym każdy może spróbować swoich sił jako autor artykułów i galerii. Piszemy o wyprawach, sprzęcie, poradach, fotografii, a nawet o muzyce i górskiej fikcji. Najlepsze treści promujemy wśród dużej, facebookowej społeczności.

Depositphotos

Wczytuję...