Zdjęcia autorstwa tego użytkownika

Artykuły użytkownika

Jakiś czas temu poszukiwałam lekkich i uniwersalnych butów do górskich trekkingów, ale też codziennego użytku. Postanowiłam sprawdzić buty Salomon VAYA i chciałam podzielić się z Wami swoimi wrażeniami z ich użytkowania.

Wiele osób zastanawia się jakie buty wybrać, aby były wygodne, bezpieczne, najlepiej wodoodporne, ale przewiewne, a przy tym w dobrej cenie. Czy da się znaleźć taki uniwersalny model obuwia na górskie wędrówki?

Podczas zimowego wyjazdu za koło podbiegunowe miałam okazję przetestować zegarek Garmin Fenix 6X Pro Solar, który okazał się niezawodnym sprzętem dla wymagających. Jego główne zalety to m.in. bardzo dobra wytrzymałość baterii, duże możliwości konfiguracji oraz fabrycznie wgrane mapy.

O użytkowniku

Pasjonatka podróży i górskich przygód
Ciągle w drodze, ciągle w ruchu. Nie potrafi usiedzieć w miejscu. Ceni sobie piękno naturalnych krajobrazów, szczególną miłością darzy górskie strumienie i wodospady. Miłośniczka eksploracji, zarówno tej podziemnej (jaskinie), jak i naziemnej (ruiny, opuszczone miejsca). Od nieco ponad roku odkrywa uroki narciarstwa przełajowego (backountry).