Zdjęcia autorstwa tego użytkownika

Strony

Artykuły użytkownika

Jeśli lubisz zimowe aktywności, a do tego jesteś zmarzluchem i czytasz ten artykuł, to zapewne rozważasz zakup kurtki puchowej. Jak wybrać produkt, który spełni Twoje oczekiwania?

​​​​​​​Zapraszam do zapoznania się z krótką relacją, która może być dobrą inspiracją do włóczęgi przez rumuńskie góry.

Jakiś czas temu poszukiwałam lekkich i uniwersalnych butów do górskich trekkingów, ale też codziennego użytku. Postanowiłam sprawdzić buty Salomon VAYA i chciałam podzielić się z Wami swoimi wrażeniami z ich użytkowania.

Wiele osób zastanawia się jakie buty wybrać, aby były wygodne, bezpieczne, najlepiej wodoodporne, ale przewiewne, a przy tym w dobrej cenie. Czy da się znaleźć taki uniwersalny model obuwia na górskie wędrówki?

Podczas zimowego wyjazdu za koło podbiegunowe miałam okazję przetestować zegarek Garmin Fenix 6X Pro Solar, który okazał się niezawodnym sprzętem dla wymagających. Jego główne zalety to m.in. bardzo dobra wytrzymałość baterii, duże możliwości konfiguracji oraz fabrycznie wgrane mapy.

O użytkowniku

Pasjonatka podróży i górskich przygód
Ciągle w drodze, ciągle w ruchu. Nie potrafi usiedzieć w miejscu. Ceni sobie piękno naturalnych krajobrazów, szczególną miłością darzy górskie strumienie i wodospady. Miłośniczka eksploracji, zarówno tej podziemnej (jaskinie), jak i naziemnej (ruiny, opuszczone miejsca). Od nieco ponad roku odkrywa uroki narciarstwa przełajowego (backountry).