Okładka

Konkurs zakończony!

Nadesłaliście kilkaset wspaniałych zgłoszeń, wzruszyliście nam Gutków, pora więc ogłosić zwycięzców :-)

  • 1. nagroda – Joanna Żabowska
  • 2. nagroda – Karolina Gerc
  • Wyróżnienie – Karolina Wojtalik, Anna Samborka-Janura, Katarzyna Kaliszewska, Sylwia Kaczmarzyńska, Joanna Stefanowicz, Maria Mikołajczak, Iwona Mazurek, Łukasz Siera, Tomasz Klatka, Izabela Stefania Lorenc, Aleksandra Działowska, Krzysztof Wójtowicz, Katarzyna Nowak, Ewa Oleńkiewicz, Marcin Bieniek

Laureatom serdecznie gratulujemy, szczegóły wyślemy mailowo!

O konkursie

Beskid Niski to ciągle jedne z najdzikszych gór polskich Karpat. Niewysokie, za to z niezłymi podejściami (Lackowa, Kamień, Jaworzyna Konieczniańska). Urzekają o każdej porze roku. Zima jest tu często dłuższa, niż w innych częściach kraju. Wiosna pachnie kwitnącymi, połemkowskimi sadami. Upalne lato najlepiej przewędrować poprzez jedną z dzikich dolin. Bajkowa jesień – zachwyca feerią barw, odgłosami rykowiska, obfitym grzybobraniem, kluczami odlatujących żurawi. Chcesz zobaczyć to na własne oczy? Weź udział w naszym konkursie. Do wygrania noclegi w jednym z najpiękniej położonych miejsc w Beskidzie Niskim, w Dolinie Lipowca w gościnnej Gutkowej Kolibie.

Wystarczy, że napiszesz w formularzu u dołu strony odpowiedź na proste pytanie. Spróbuj swoich sił, na zwycięzcę czeka bowiem voucher na dwie noce z wyżywieniem dla dwóch osób w Gutkowej Kolibie.

Przejdź do formularza konkursowego

Trochę o Beskidzie Niskim i Gutkowej Kolibie

Dlaczego Beskid Niski?… na to pytanie potrafi odpowiedzieć każdy, kto tu zawędrował. Kto raz tu przyjeżdża, powraca po raz kolejny. Bajkowe doliny, pozostałości dawnych łemkowskich wsi, piękna i dzika jeszcze przyroda przyciąga jak magnes. Dziewicze, bukowo-jodłowe karpackie lasy, tropy niedźwiedzia i wilka. ślady rysia, a coraz częściej także spotkania z tymi unikatowymi w Europie zwierzętami,... Potoki zamienione w bobrowiska, jesienne rykowiska, to wszystko jest tu jeszcze ciągle na wyciągnięcie ręki. Harmonia człowieka i przyrody w Beskidzie wciąż jest prawdziwa i żywa.

— Pragnęliśmy od czasów szkolnych, kiedy pierwszy raz wędrowaliśmy po Beskidzie, stać się częścią tej harmonii, żyć w rytmie zmieniających się pór roku i dzielić się tym wszystkim z naszymi gośćmi — mówią z pasją "Gutki" czyli Marysia i Jacek Gutowscy, twórcy i gospodarze Gutkowej Koliby — W czasie gdy robiliśmy w miastach karierę zawodową, wracaliśmy tu w każdej wolnej chwili, aż wreszcie nadszedł czas, że dwa lata temu osiedliliśmy się już na stałe w Beskidzie. Naszym domem stała się Gutkowa Koliba w przepięknej Dolinie Lipowca, gdzie zaadaptowaliśmy dawne łemkowskie siedlisko na potrzeby ekoturystycznej, górskiej chaty, chaty która staje się domem dla nas i dla Was – górskich turystów. Prace budowlane planujemy zakończyć w czerwcu 2017 i latem przyjmiemy już gości w komfortowych, domowych warunkach, ale w otoczeniu nieskażonej, dzikiej przyrody. Jak tu jest, czy warto do nas przyjechać? Zajrzyjcie na zdjęcia i oceńcie sami! Zapraszamy też na naszą stronę www.gutkowa-koliba.pl i na nasz profil na Facebooku: @gutkowa.koliba.

To właśnie tutaj przyjdzie spać zwycięzcy konkursu :-).

Gutkowa Koliba

Formularz konkursowy

A teraz konkurs! Aby wziąć w nim udział, odpowiedz na pytanie: Co najbardziej przykuło Twoją uwagę na zdjęciach z okolic Gutkowej Koliby? Na zgłoszenia czekamy do 24 kwietnia. Zwycięzca otrzyma dwa noclegi dla dwóch osób z wyżywieniem.

Dodatkowo po wysłaniu odpowiedzi wygenerowany zostanie specjalny link. Podziel się nim ze swoimi znajomymi! Na Facebooku, blogu, mailu... Osoba, z której polecenia przyjdzie najwięcej zgłoszeń na konkurs, otrzyma nagrodę dodatkową (również w postaci dwóch noclegów dla dwóch osób z wyżywieniem). Oprócz tego przewidujemy wyróżnienia! Szczegóły znajdziesz w regulaminie :-).

O nas

Portal tworzony przez pasjonatów gór, w którym każdy może spróbować swoich sił jako autor artykułów i galerii. Piszemy o wyprawach, sprzęcie, poradach, fotografii, a nawet o muzyce i górskiej fikcji. Najlepsze treści promujemy wśród dużej, facebookowej społeczności.

Depositphotos

Wczytuję...