Od trzech lat, święto do którego niegdyś nie przywiązywałam większej wagi, nie darzyłam jakimś specjalnym sentymentem, nabrało zupełnie innego wymiaru. Teraz na „Dzień Kobiet” czekam z utęsknieniem, uśmiechem na ustach i takim trochę szelmowskim błyskiem w oku, a wszytko przez to, że to właśnie wyprawa na Dzień Kobiet w Górach, co roku otwiera nowy semestr na  Uniwersytecie Wędrownym:) 

W tym roku pozwoliłyśmy sobie na iście VIP'owski pakiet, czyli góry + koncert "Domu o Zielonych Progach". Czy można sobie z okazji Dnia Kobiet zrobić lepszy prezent?

Na naszej kobiecej wyprawie na Jagodną, było fenomenalnie i obawiam się, że żadne słowa nie są w stanie tego oddać…

Pogoda - bajeczna, pierwsze promienie wiosennego słońca budziły do życia zaspany jeszcze co nieco las. Chłodne podmuchy wiatru niosły ze sobą, to cudowne uczycie wolności i niczym nieskrępowanej przestrzeni, którego po zimie nam bardzo brakuje. 

Jedzenie na Jagodnej - jak zawsze wyborne i w swych rozmiarach przepastne.

Koncert - kameralnie i klimatycznie, aczkolwiek momentami okraszony bliżej nieokiełznanym ruchem scenicznym:))) 

Uczestniczki - po raz kolejny zebrała się cudowna ekipa z różnych stron Polski, pełna radości, poczucia humoru i totalnie bezproblemowa. Moje Drogie, to zaszczyt mieć Was w drużynie, móc z Wami wędrować i uczyć się od Was.

Dziękuję Wam za to!
b.

P.S. Jeśli miałabyś ochotę do nas dołączyć, zapraszamy (www.unigoo.pl)

 

Kategorie: 
Wczytuję...
Wczytuję...

Czy wiesz, że...

W portalu Góry i Ludzie również Ty możesz zostać autorem artykułów, które przeczytają tysiące Internautów! Już dziś zarejestruj się i zacznij bezpłatnie dodawać swoje treści. To doskonała reklama dla Ciebie i Twoich górskich dokonań. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Dodaj własny artykuł

Już dziś zarejestruj się i dodawaj własne artykuły dla tysięcy czytelników portalu!

Chcę zostać autorem!

Wczytuję...