Zdjęcia autorstwa tego użytkownika

Artykuły użytkownika

Prezent na Dzień Kobiet, który nie ma sobie równych - kobieca wyprawa w naturę...

Kiedy we Wrocławiu powoli wiosna zaczynała już pukać do drzwi, my wyruszyliśmy na poszukiwanie zimy - Schronisko PTTK Andrzejówka - 22-25.01.2018 r.

Od trzech już lat, Dzień Kobiet spędzamy w górach. Była Samotnia i Pasterka, a w tym roku przyszedł czas na Jagodną.

Aktywny odpoczynek, śmiechy, chichy, oderwanie od codziennych schematów i Travel Coaching - to kwintesencja kobiecych wypraw w góry. Jeśli zastanawiasz się, jak to jest wyruszyć na szlak w towarzystwie 12 innych kobiet i czy to coś dla Ciebie - przeczytaj koniecznie, a potem DOŁĄCZ DO NAS!

Pogoda, tak jak i my jest kobietą! Zazwyczaj piękną i ciepłą, ale czasami też kapryśną, zmienną i nieprzewidywalną. Nie ma co jej zmieniać i zaklinać, trzeba brać i kochać taką jaką jest!

Relacja z naszego, kolejnego już wyjścia w góry w kobiecym gronie...

"Kobieca Przerwa na Góry" to pomysł na weekend 13 wspaniałych kobiet z różnych stron Polski, które za cel obrały Góry Bystrzyckie.

Czasami, aby w codzienności zmysłów nie postradać, trzeba złamać rutynę! Trzeba pomyśleć o sobie, zdecydować się na chwilową ucieczkę od wszystkich i od wszystkiego, ruszyć na szlak.

Strony

O użytkowniku

Naczelny Włóczykij na Uniwersytecie Wędrownym UniGoo
Cześć i czołem! Nazywam się Beata Szylhabel i zajmuję się PORYWANIEM KOBIET W GÓRY! Więcej na temat porwań znajdziesz na stronie Uniwersytetu Wędrownego UniGoo (www.unigoo.pl) Do zobaczenia na szlaku, b.