Okładka

Nie znajdziecie w tej relacji genialnych zdjęć, zapierających dech w piersiach, bo nie jestem zbyt dobrym fotografem… Nie znajdziecie tu także opowieści o nieznanych zakątkach, czy odludnych szlakach, o których większość z nas marzy…

Znajdziecie za to krótką historię o parze aktorów, którzy swym ciepłem, serdecznością, otwartością na gości oraz swym genialnym poczuciem humoru przyciągają w Karkonosze tysiące ludzi z całej Polski.

Pani Jadwiga i Tadeusz Kutowie, gospodarze „Teatru Naszego” w Michałowicach to dla mnie mistrzowie w swoim gatunku (w komedii), ludzie, którzy swym życiem i błyskiem w oku pokazują, że marzenia są od tego, aby je spełniać!

Ja, wraz z uczestniczkami 13 już edycji Kobiecej Przerwy na Góry (UniGoo), dwa tygodnie temu miałam niebywałą przyjemność poznać panią Jadwigę i Pana Tadeusza. Udział w sztuce Geriatrix Show, po całym dniu na szlaku był dla nas fenomenalnym ukoronowaniem dnia: pełnym śmiechu, wzruszeń, zadumy, a i całkiem sporej ilości łez, będących efektem ogromnego wzruszenia.

Kochani, piszę Wam o tym, bo uważam, że miejscami takimi należy się dzielić i należy o nich głośno mówić… nie wypada ich zostawiać tylko sobie!

Nie będę się rozpisywać, zajrzyjcie na stronę Teatru Naszego, zerknijcie na bieżący repertuar, a nuż coś Wam się spodoba i będzie dobrym pretekstem, aby mimo ponurej pogody za oknem ruszyć na szlak wiodący w stronę Michałowic.

Ja z UniGoo na pewno jeszcze tam wrócę. Jeśli wśród Was byłaby chętna, aby do naszych, kobiecych wypraw w góry dołączyć, będzie mi szalenie miło.

Uściski,
Beata

Autor zdjęć w galerii: 
W drodze ze Szklarskiej Poręby na Łabski Szczyt
Widoki...
W drodze...
Schronisko Pod Łabskim Szczytem
Z Łabskiego Szczytu w drodze do Michałowic
Widoki po drodze...
Przez mroczny las...
Jesień...
Jak niewiele potrzeba:)
Michałowice...
Widok z Michałowic...
Teatr Nasz w Michałowicach...
Z gospodarzami, Panią Jadwigą i Panem Tadeuszem...
Uczestniczki 13 wyprawy UniGoo przed "Teatrem Naszym"...
Złoty Widok...
Jesień w Karkonoszach...
Nasza ekipa...
"Niebo do wynajęcia, niebo z widokiem na raj..."
Kategorie: 
Wczytuję...
Wczytuję...

Czy wiesz, że...

W portalu Góry i Ludzie również Ty możesz zostać autorem galerii, które zobaczą tysiące Internautów! Już dziś zarejestruj się i zacznij bezpłatnie dodawać swoje fotografie. To doskonała reklama dla Ciebie i Twoich górskich dokonań. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Dodaj własną galerię

Już dziś zarejestruj się i dodawaj własne galerie dla tysięcy czytelników portalu!

Chcę zostać autorem!

Wczytuję...