Mapy obejmujące tę lokację

Sudety
Okładka Opis
Okładka mapy

Góry Bardzkie

1:40000, Galileos, 2012

Obejmuje obszar Gór Bardzkich z miastami: Ząbkowice Śląskie, Srebrna Góra, Bardo, Kłodzko. Zaznaczono wszystkie szlaki piesze i rowerowe podając ich długości i czas przejścia szlaków pieszych oraz informacje przydatne turyście takie jak zabytki, noclegi, granice obszarów chronionych i rezerwatów.

Najnowsze zdjęcia z tej lokacji

Najnowsze artykuły z tej lokacji

Wieża widokowa na Kłodzkiej Górze, czyli marsz po widoki z Przełęczy Kłodzkiej.

Wiele osób zastanawia się jakie buty wybrać, aby były wygodne, bezpieczne, najlepiej wodoodporne, ale przewiewne, a przy tym w dobrej cenie. Czy da się znaleźć taki uniwersalny model obuwia na górskie wędrówki?

Relacja z tygodniowej wyprawy w Kotlinę Kłodzką Mai, podróżniczki, zdobywczyni turystycznych atrakcji.

W Srebrnej Górze znajduje się największa w Europie górska twierdza. Serio, dopóki jej nie zobaczycie, trudno będzie Wam wyobrazić sobie jej ogrom. Kiedyś stacjonowało w niej pruskie wojsko, dziś żołnierzy zastąpili turyści. Dolny Śląsk kryje w sobie wiele tajemnic, jednak dużą ich część przywłaszczyły sobie srebrnogórskie forty. Dlaczego? Zapraszamy do lektury!

Co to za strona?

Niniejsza strona zawiera wszystko, co mamy w portalu na temat lokacji Góry Bardzkie. Znajdziesz tu przede wszystkim mapy, artykuły i galerie.

Wczytuję...