Autor: 

Kłodzka Góra (niem. Glatsenkoppe, 757 m n.p.m.) – drugi pod względem wysokości szczyt Gór Bardzkich, położony w ich południowo-wschodniej części.

Źródło: Wikipedia, licencja CC BY-SA 3.0.

Położenie

Lokacja nadrzędna: Góry Bardzkie

Mapy zawierające to miejsce

Sudety
Okładka Opis
Okładka mapy

Góry Bardzkie

1:40000, Galileos, 2012

Obejmuje obszar Gór Bardzkich z miastami: Ząbkowice Śląskie, Srebrna Góra, Bardo, Kłodzko. Zaznaczono wszystkie szlaki piesze i rowerowe podając ich długości i czas przejścia szlaków pieszych oraz informacje przydatne turyście takie jak zabytki, noclegi, granice obszarów chronionych i rezerwatów.

Góry Złote – Góry Rychlebskie

1:40000, Galileos, 2015

Mapa obejmuje swym zasięgiem obszar od Paczkowa do Jeseníka (na osi płn. - płd.) oraz od Oldrzychowic Kłodzkich do Jarnołtowa (na osi wsch.-zach.) z zaznaczonymi ciągami komunikacyjnymi, szlakami turystycznymi, pieszymi i rowerowymi z wyznaczonymi odległościami i czasami przejść.

Przedgórze Sudeckie

1:50000, Studio Plan, 2013

Obejmuje obszar Przedgórza Sudeckiego – Dzierżoniów, Kłodzko, Bardo, Srebrną Górę, Ząbkowice Śląskie, Złoty Stok, Strzelin, Nysę, Grodków, Otmuchów i Ziębice. Na mapie zaznaczono informacje przydatne turyście, jak zabytki, noclegi, granice obszarów chronionych. W miejscowościach opisano nazwy ulic. Podano aktualne przebiegi szlaków pieszych, rowerowych, narciarskich i konnych, łącznie z kilometrażem.

Okładka mapy

Sudety wschodnie - część zachodnia

1:60000, Galileos, 2018

Zachodnia część mapy zawiera Kotlinę Kłodzką wraz z Masywem Śnieżnika, Przedgórze Paczkowskie, Góry Bialskie i Rychlebskie oraz Jeseniki.

Najnowsze zdjęcia z tej lokacji

Najnowsze artykuły z tej lokacji

We wrześniu 2021 postanowiłem przejść przez Sudety, ale wizja przemierzania szlaku długodystansowego, kusiła mnie już od jakiegoś czasu.

Wieża widokowa na Kłodzkiej Górze, czyli marsz po widoki z Przełęczy Kłodzkiej.

Relacja z tygodniowej wyprawy w Kotlinę Kłodzką Mai, podróżniczki, zdobywczyni turystycznych atrakcji.

Co to za strona?

Niniejsza strona zawiera wszystko, co mamy w portalu na temat lokacji Kłodzka Góra. Znajdziesz tu przede wszystkim mapy, artykuły i galerie.

Lokacja

16° 45' 11" E
50° 27' 5" N
Wczytuję...