Najnowsze zdjęcia dla tego tagu

Najnowsze artykuły z tym tagiem

Wciąż szukamy. Nieustannie. Ciągle czegoś, co nas zachwyca. Wzrusza. Motywuje i napędza. Czegoś, co staje przed nami i chwyta za serce.

Ostra Mała i Skalnik, czyli mglistym szlakiem po Koronę Gór Polski.

zdjęcia zrobione 25/26 października 2019 podczas zachodu i wschodu słońca na Babiej Górze

Zwykle jestem w górach kompletnie sam. Taki już mam sposób podróżowania. To głównie dlatego, że taka samotność pozwala mi bardziej wejść w otaczający mnie świat. Tym razem jednak było inaczej i na Szpiglasowy Wierch pojechałem z Pawłem - gościem którego widziałem przedtem raz w życiu...

Góry... tajemniczy, niebezpieczny świat, który przyciąga nas, ludzi, jak magnes.

Nie znaleźliśmy jeszcze miejsca, gdzie zachody słońca wyglądają lepiej. Górskie szczyty i przestrzeń wypełniona taflą jeziora. Na Fronalpstock dostaniecie miejsca w pierwszym rzędzie i jeśli tylko kapryśna aktorka, jaką jest pogoda, okaże widzom choć trochę swoich talentów, możecie być pewni, iż spektakl stanie się niezapomnianym wrażeniem.

Ten 4 kilometrowy szlak, jak żaden inny, jest pełen historii które nie mają szczęśliwego zakończenia. Największa liczba urazów, wypadków, w tym niestety również tych ze śmiertelnym skutkiem. A jednak coś nas pcha na ten szlak...

Szlak numer 436 od Passo Giau do Lago di Federa to uczta dla spragnionych gór oczu. Świstaki, szczyty, jeziora, panoramy... czego chcieć więcej?!

Zachęcony dobrą prognozą pogody wybrałem się w ten weekend w końcu w Tatry, w których nie byłem już chyba wieki...

Strony

Co to za strona?

Niniejsza strona przedstawia wszystkie artykuły i zdjęcia w portalu oznaczone przez autorów tagiem fotografia górska.

Wczytuję...