Zdjęcia autorstwa tego użytkownika

Strony

Artykuły użytkownika

Druga i zarazem ostatnia część fotorelacji z naszej tegorocznej wyprawy w Kaukaz.

Oto fotorelacja z naszej tegorocznej wyprawy w Kaukaz, podczas której zamiarem było zdobycie Elbrusa i Kazbeku. Wypadająca kierownica, maczeta pod wycieraczką, przekroczenie prędkości o jakieś... 100km/h. To tylko niektóre rewelacje, które czekają Was podczas czytania tego tekstu.

Fotorelacja ze wspinaczki w słowackich Tatrach Wysokich na Grani Głównej, podczas której zdobyliśmy Ostry Szczyt, Zbójnickie Turnie oraz Mały Lodowy Szczyt

Kolejne przejście graniowe w Tatrach, tym razem wybór padł na Żłobisty Szczyt i Zachodni Szczyt Żelaznych Wrót. Pogada sprzyjała nam przez większą część dnia, warunki na grani całkiem zimowe, natomiast w dole kiełkujące zboże.

Fotorelacja z wejścia na szczyt leżący w Tatrach Wysokich i należący do Wielkiej Korony Tatr, przez Baranią Drabinę (drogę o wycenie III). Pogoda trafiła się niesamowita, co doskonale pokazują zdjęcia i filmik z wyprawy.

W sobotę, 19. lutego 2016 roku wraz z kompanami górskimi wybraliśmy się na zimową wędrówkę odcinkiem Głównej Grani Tatr Wysokich. Warunki były zmienne, od śniegu, wiatru, do oświetlonego słońcem nieba.

Relacja z wejścia na Wielki Dzwonnik, czyli Grossglokner (3798m n.p.m.). Góra ta utkwi na pewno w naszej pamięci ze względu na niesamowite ilości ludzi, którzy pragną zdobyć szczyt, tworząc przez to zamieszanie na grani szczytowej.

Druga, a zarazem ostatnia część relacji ze zdobywania Mont Blanc (4810m n.p.m.)

Fotorelacja z wyprawy na Dach Europy - Mont Blanc, która odbyła się w dniach 24-31 lipca 2015 roku.

Strony

O użytkowniku

Młody alpinista
Każdy ma jakieś marzenia, moim jest zdobycie Korony Ziemi. W tym roku planuję wyprawę na Elbrus oraz Kazbek, każdego kto chciałby się z nią zapoznać, zapraszam: http://www.portalgorski.pl/blogi/post/polish-elbrus-kazbek-2016-expedition