Najnowsze zdjęcia z tej lokacji

Najnowsze artykuły z tej lokacji

Widmo Brockenu - niezwykłe zjawisko optyczne, które polega na zaobserwowaniu własnego cienia w tęczowej otoczce na chmurze.

10 minut pełne wrażeń między wierzchołkami Świnicy (eksponowana I taternicka).

Fotografia wschodu i zachodu słońca w Tatrach

Świnica jest jednym z najciekawszych szczytów, na którym postawiliśmy stopę. Pomimo okropnej pogody, którą zastaliśmy na szczycie i tak uważamy, że jest warta zdobycia i dopisania do górskiego portfolio. Ze swoją eskpozycją i trudnościami technicznymi na pewno nie nadaje się na pierwszą wycieczkę w Tatrach.

Spektakl na Kasprowym Wierchu.

Krokusy krokusami... Jednak będąc w Tatrach, grzech nie skoczyć gdzieś wyżej! W końcu to widoki z góry najlepiej ładują baterie.

Piękny spektakl przetaczania się chmur przez grań graniczną podczas halnego.

W galerii prezentuję 21 fotografii, które wybrałem jako reprezentację minionego roku, a że 21 wiąże się z grą w "oczko" to i taki tytuł ma wpis.

Gdy przebudziłem się w środku nocy ujrzałem jeden z najpiękniejszych widoków w moim życiu. Rozświetlone milionami gwiazd tatrzańskie niebo z wysokości 2301 metrów.

Strony

Co to za strona?

Niniejsza strona zawiera wszystko, co mamy w portalu na temat lokacji Świnica. Znajdziesz tu przede wszystkim mapy, artykuły i galerie.

Wczytuję...