Autor: 

Położenie

Lokacja nadrzędna: Europa
Miejscowości:
Inne lokacje podrzędne:

Najnowsze zdjęcia z tej lokacji

Książki o tym miejscu

Okładka

Norweskich epizodów kilka

Opowieść o wędkarskiej wyprawie na dorsze do norweskich fiordów i zarazem debiut pisarski autora. Uczestnicy ekspedycji działającej pod kryptonimem „Łowcy okazów” ruszają do norweskiego Lauvsnes, zmagając się przy tym z morzem, górami i fiordami.
Okładka książki "Lodowcowo uniesieni..."

Lodowcowo uniesieni. Wokół Morza Bałtyckiego i na Spitsbergen

Relacja z podróży samochodem wokół Morza Bałtyckiego i rejsu na Spitsbergen, które zrealizowane zostały w ciągu jednego, letniego miesiąca. Bogato zdobiona fotografiami książka powinna zachęcić osoby zainteresowane poznawaniem nowych miejsc oraz dzikiej przyrody.

Najnowsze artykuły z tej lokacji

Krótka relacja ze spontanicznej wizyty w Norweskim Finse, znanym szerzej jako Planeta Hoth z Gwiezdnych Wojen :-)

Opis samotnej, czterodniowej wędrówki przez norweskie góry Rondane.

O tym jak spędzić parę dni w norweskich górach i nie zbankrutować :) Trochę o spaniu na dziko i na kempingu, trochę o szlakach i schroniskach, a poza tym kilka spontanicznych propozycji tras, porad praktycznych i dużo zdjęć!

Spontaniczna wycieczka w norweskie, pokryte śniegiem góry. Wybranym na szybko celem wędrówki został Kjellasviknuten, liczący 623 m n.p.m. szczyt oferujący bajkowe widoki.

Film przedstawiający piękne krajobrazy otaczające jedną z norweskich wiosek.

Opis dwutygodniowej wędrówki przez jedne z najpiękniejszych krajobrazów w Europie - norweskie Lofoty

Jeśli ktoś myślał że w Norwegii kluczowymi miejscami do odwiedzenia są fiordy to się mylił. Góry Norwegii to kolejny etap w zdobywaniu Korony Gór Europy. Jak można dostrzec w tej galerii pięknych scenerii nie brakuje w skandynawskim kraju.

Relacja z całodniowej wyprawy na Trolltungę - jedną z najpopularniejszych skał w Norwegii (i na świecie). 23 km po szczytach gór z fantastycznymi widokami w tle.

600m nad Lysefjord wisi najsłynniejsza skała Norwegii. Niemalże pionowy blok z płaskim, kwadratowym szczytem. Tu o naszej wyprawie po wschód słońca i kilka praktycznych uwagach.

Strony

Co to za strona?

Niniejsza strona zawiera wszystko, co mamy w portalu na temat lokacji Norwegia. Znajdziesz tu przede wszystkim mapy, artykuły i galerie.

Wczytuję...