Okładka

A co, jeśli warto by w końcu przestać robić różne rzeczy prawie tylko i wyłącznie "do szuflady"? Może warto przynajmniej sprawdzić, co z tego wyniknie...


Do niedawna w moim życiu początek każdego dnia był niemałym uciemiężeniem. Miałam poczucie, że wchodzę wciąż na nowo na jakiś ring i muszę walczyć o przetrwanie. Może i była w tym chęć życia, ale na pewno nie takiego pełnego, szczęśliwego. Uprawiałam survival. Walka była nierówna.


Coś się zmienia. Dzieje się to dzięki różnym mniejszym i większym cudom, dzięki kolejnym podjętym decyzjom, ryzyku, na które się odważyłam. Od pewnego czasu coraz bardziej wchodzę w każdy lub prawie każdy dzień z ciekawością tego, co ze sobą przyniesie. Spodziewam się coraz więcej dobra, mam coraz więcej nadziei.


W górach, które pokochałam na dobre już prawie 10 lat temu, początek nowego dnia jest dla mnie czymś szczególnym. Wiadomo - nie każdy zapiera dech w piersiach. Zawsze jest jednak początkiem przygody i konkretnym uśmiechem Boga. Chcę coraz bardziej doświadczać swojego życia jako przygody, w której gram główną rolę. I ma to być przygoda bardziej przypominająca eksplorację nieodkrytych miejsc świata, niż poligon.


Wszystkie publikowane przeze mnie zdjęcia są owocem mojego przeżywania obcowania z górami. Są pozbawione jakiegokolwiek retuszu.

Autor zdjęć w galerii: 
Dolina Pięciu Stawów Polskich
Sokolica
Hala Rysianka
Hala Rysianka
Skrzyczne
Hala Rysianka
Hala Rysianka
Skrzyczne
Bacówka PTTK na Rycerzowej
Bacówka PTTK na Rycerzowej
Bacówka PTTK na Rycerzowej
Schronisko PTTK na Przehybie
Gdzieś na drodze w Tatry
Za Przełęczą Między Kopami
Za Przełęczą Między Kopami
Skrzyczne
Kategorie: 
Wczytuję...
Wczytuję...

Czy wiesz, że...

W portalu Góry i Ludzie również Ty możesz zostać autorem galerii, które zobaczą tysiące Internautów! Już dziś zarejestruj się i zacznij bezpłatnie dodawać swoje fotografie. To doskonała reklama dla Ciebie i Twoich górskich dokonań. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Dodaj własną galerię

Już dziś zarejestruj się i dodawaj własne galerie dla tysięcy czytelników portalu!

Chcę zostać autorem!

Wczytuję...