Okładka

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra także w górach!

Dostaliście nietrafiony prezent pod choinkę? A może gdzieś w domu kurzą się pamiątki z dalekich podróży? Zamiast się kurzyć, mogą komuś pomóc.

Jak co roku rusza sztab WOŚP w Bacówce PTTK na Rycerzowej. Zapraszamy przez cały weekend 12-13. stycznia - czekamy na Was z pomidorową i wypiekami oraz w podróżniczym towarzystwie (obecność zapowiedzieli m.in. Bartek Malinowski z Wielkiego Szlaku Himalajskiego czy Magda Jończyk, fotografka Himalajów). W sobotę wieczorem będzie kulminacja imprezy - licytacja fantów oraz prelekcja Kamili Kielar na temat kanadyjskiej wyprawy kajakiem morskim w poszukiwaniu niedźwiedzi - duchów. 

Większość zebranej kwoty pochodzi z sobotniej licytacji. Jeśli więc macie jakieś przedmioty, sprzęt outdoorowy, pamiątki z różnych stron świata, czy inne gadżety, które moglibyśmy wystawić na naszą licytację - weźcie je koniecznie ze sobą na Rycerzową lub wyślijcie na adres:

WOŚP
Bacówka PTTK na Rycerzowej,
Soblówka 450,
34-371 Soblówka

Wszystko wystawimy na licytację, cały dochód idzie na WOŚP - podobnie jak cały dochód z pomidorowej serwowanej przez bacówkę oraz z samodzielnie przez nas pieczonych słodkości.

W razie pytań piszcie: [email protected]
fot. Bacówka PTTK na Rycerzowej

Bacówka PTTK na Rycerzowej

Dodaj news

Również Ty możesz zamieścić newsa w naszym portalu! Szybko i bezpłatnie.

Dodaj news

Wczytuję...