Autor: 

Wyznaczyć kierunek w terenie można na wiele sposobów. Jeśli nawet nie ma się pod ręką kompasu, to przecież są inne metody. Położenie słońca, strona, na którą pada cień, czy nawet porastające drzewa mchy – to wszystko dostarcza cennych informacji. A jak to jest z szukaniem drogi do czyjegoś serca? Chyba odrobinę trudniej. Ale zawsze można zdać się na intuicję i dobre rady. Tymi ostatnimi z okazji zbliżających się walentynek służy combat.pl.

Przez żołądek do serca – romantyczny posiłek

To najpewniejszy i najłatwiejszy szlak. Przecież nic nie cieszy tak jak dobre jedzonko – także podczas wyprawy, na przykład po trudnym podejściu czy wieczorem, już na biwaku. W takich sytuacjach można zadowolić się kanapkami, ale można też zjeść coś smaczniejszego. Tylko żeby przygotować trochę bardziej wykwintne danie, niezbędny jest odpowiedni ekwipunek. Rozkładana kuchenka Esbit Stainless Steel Solid Fuel Stove pozwoli wygodnie i bezpiecznie podgrzać posiłek. Jest wykonana z wysokiej jakości stali, więc dzielnie zniesie trudy podróży i będzie towarzyszem w wielu wyprawach.

Warto zadbać również o odpowiednią zastawę. W tej roli doskonale spisze się zestaw naczyń Light My Fire MealKit BIO mustyyellow. Składa się on z ośmiu elementów, takich jak: dwa talerze, dwa pojemniki snapbox, kubek Pack-up-Cup, deska do krojenia oraz spork (połączenie widelca z łyżką).

Ciepłe napoje i dobra atmosfera

Skoro już jesteśmy w klimacie romantycznego posiłku w outdoorze, to trzeba wspomnieć o rozgrzewających napojach. Można je zaserwować z termosu – na przykład Esbit VACUUM FLASK 0.5 L próżniowy. Wynosząca pół litra pojemność to akurat w sam raz na dwa kubki pysznej herbaty. A dzięki dobrej izolacji napój utrzyma temperaturę ok. 75 °C przez całe sześć godzin.

I jeszcze jedno: dobra atmosfera. O nią zadbać pomoże światło chemiczne Helikon 6" – Białe. Wystarczy przełamać sticka, a zacznie on emitować jasne, ale niezbyt intensywne światło. W sam raz, aby rozjaśnić najbliższe otoczenie (na przykład na biwaku) oraz wystawić outdoorowy odpowiednik kolacji ze świecami.

Autor: 
Combat Header

Słodycze i łakocie

Tę metodę opracowała pewna dość dobrze znana wiedźma. Polega ona na odwróceniu ról i oczekiwaniu, aż wybranka lub wybranek sami trafią na odpowiednią drogę. W tym celu warto rozsypać na niej trochę słodkości (nie dosłownie, nie dosłownie). Ale nie ma co się rozdrabniać do jakichś cukiereczków. Lepiej od razu sięgnąć po przepyszną czekoladę mleczną Scho-Ka-Kola z kofeiną. Jest tak smaczna, że mało kto potrafi się jej oprzeć (wyraźnie czuje się nuty orzechów, coli czy kakao), a do tego ma lekkie działanie pobudzające.

Niezapomniana wyprawa

Przygody zbliżają. Dlatego najlepszą drogą do serca ukochanej osoby może być wspólna wyprawa w nieznane. Żeby tylko nie przesadzić i nie zejść za bardzo z wyznaczonego szlaku, warto zabrać ze sobą lornetkę. Idealnie sprawdzi się Delta Optical Discovery 10-22x50 zoom. Jest solidna, wygodna w użyciu, a do tego wyposażono ją w powłoki antyrefleksyjne I co najlepsze: ma regulowany zoom – w zakresie od 10 do 22 razy. Będzie więc nieocenionym towarzyszem podczas każdej wyprawy – czy to do pobliskiego punktu widokowego, czy w najwyższe partie gór.

Prezenty na walentynki w combat.pl

To tylko kilka combatowych inspiracji. Więcej znajdziecie na stronie sklepu. Pamiętajcie, że przedstawione tu produkty możecie wybrać dla drugiej połówki, ale równie dobrze możecie też podarować je sobie, żeby wcielić w życie któryś ze scenariuszy.

Sprawdź walentynkową ofertę w sklepie https://www.combat.pl

Autor: 
Combat Baner 1
Autor: 
Combat Baner 2

 

Dodaj news

Również Ty możesz zamieścić newsa w naszym portalu! Szybko i bezpłatnie.

Dodaj news

Wczytuję...