Zdjęcia autorstwa tego użytkownika

Strony

Artykuły użytkownika

Razem z kolegami zdecydowaliśmy o tym, aby wyjechać na dalszy etap naszych zmagań z Głównym Szlakiem Beskidzkim. Był to ostatni odcinek Beskidu Śląskiego. Zapraszam do relacji.

Relacja z drugiego etapu Głównego Szlaku Beskidzkiego: Ustroń Polana- Przełęcz Kubalonka. Kontynuacja tegorocznych wędrówek górskich i realizacji pasji życiowej.

Pod koniec zeszłego roku w mojej głowie zrodziła się myśl, aby przejść Główny Szlak Beskidzki. Jednak pomysł to jedno, realizacja to drugie. W końcu udało mi się spotkać z kumplami ustalić wstępne plany wypadów. Zdecydowaliśmy, aby ten blisko 500 kilometrowy dystans podzielić na odcinki i w różnych terminach jeździć i zdobywać kolejne szczyty. Pierwszy wypad ustaliliśmy na początek lutego.

Beskid Wyspowy jest charakterystycznym pasmem, w skład którego wchodzi wiele oddzielnych szczytów, które pokryte chmurami przypominają osobne wyspy. Niniejsza relacja dotyczy wyprawy na najwyższy z nich Mogielicę 1171 m.n.p.m.

O użytkowniku

Górski eksplorator
Cześć, Od wielu lat wędruję po polskich górach, zwłaszcza po Beskidach i Pieninach. Zdarza mi się co jakiś czas odwiedzić również Tatry oraz inne pasma górskie. Chciałbym podzielić się swoją wiedzą, doświadczeniem, a przede wszystkim polecać Wam ciekawe szlaki, inspirować i promować piękne miejsca w górach.