Okładka

Kanary? Przecież tam nic nie ma - mówią niektórzy. Inni kojarzą wyspy tylko z wakacjami all inclusive i smażeniem się na plaży. Tymczasem wyspy to raj dla miłośników wędrówek. Setki kilometrów wytyczonych tras, pustki na szlaku (czego próżno szukać w PL), możliwość zejścia z gór prosto na plażę, żeby po trekkingu ochłodzić się w Oceanie Atlantyckim.

Wyspy Kanaryjskie to tylko pięć godzin lotu z Polski, tak blisko, że można wyskoczyć nawet na przedłużony weekend. Odwiedziłam je siedem razy i za każdym razem odkrywam coś nowego; na pewno wrócę jeszcze nie raz. Myślę, że zdjęcia mówią same za siebie. Mój prywatny ranking trekkingowy znajdziecie na blogu - http://szukajacslonca.com/2016/02/12/wyspy-kanaryjskie-ktora-wybrac/

Autor zdjęć w galerii: 
Los Roques, La Gomera
Okolice Valle Gran Rey, La Gomera
Montaña Guajara, Teneryfa
nieznana góra na Lanzarote
bezdroża północnej Gran Canarii
Teide, Teneryfa
Wulkan La Corona, Lanzarote
szlaki dobrze oznaczone
Wygasłe wulkany na Fuerteventurze
Góry Anaga, Teneryfa
La Graciosa
widok z Pico de Las Nieves, Gran Canaria
Trekking na Lanzarote
Morze chmur na La Palmie
Park Narodowy Teide, Teneryfa
Wulkan Teneguia, La Palma
Park Krajobrazowy Teno, Teneryfa
Huevos del Teide, Teneryfa
Prawie jak Bieszczady, La Palma
Pico de Zarza, Fuerteventura
Okolica Masca, Teneryfa
Montañas del Fuego, Lanzarote
W drodze na Pico Bejenado, La Palma
północna Fuerteventura
Roque Nublo, Gran Canaria
Montaña Blanca, Teneryfa
Los Roques, w tle Teide, Gomera
Teide, Teneryfa
jestem w domu.....
Tagi: 
Kategorie: 
Wczytuję...
Wczytuję...

Czy wiesz, że...

W portalu Góry i Ludzie również Ty możesz zostać autorem galerii, które zobaczą tysiące Internautów! Już dziś zarejestruj się i zacznij bezpłatnie dodawać swoje fotografie. To doskonała reklama dla Ciebie i Twoich górskich dokonań. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Dodaj własną galerię

Już dziś zarejestruj się i dodawaj własne galerie dla tysięcy czytelników portalu!

Chcę zostać autorem!

Wczytuję...