Najnowsze zdjęcia dla tego tagu

Najnowsze artykuły z tym tagiem

Czeskie Średniogórze, kraina wulkanów, wina, żateckiego chmielu i historii... szczerze powiedziawszy jakiś czas temu nie zdawałem sobie sprawy z jej istnienia. Po kilku dniach tam spędzonych nie mam jednak wątpliwości, że to kraina nadzwyczaj ciekawa, zasługująca na większą uwagę niźli do tej pory.

Po 3,5 godz. lotu przenosimy się daleko od tłumów.

W październiku tego roku spędziliśmy 9 dni na Teneryfie - największej wyspie w archipelagu Wysp Kanaryjskich. Nie mogliśmy przy tej okazji nie wejść na najwyższy szczyt Hiszpanii - wulkan Teide.

Sympatyczna i prawdopodobnie interesująca relacja z wyprawy na wulkan Merapi leżący we wschodniej części indonezyjskiej wyspy Jawa.

Gunung Merapi (czyli Góra Ognia) jest najbardziej aktywnym wulkanem w Indonezji i jednym z najbardziej aktywnych na świecie. Z jego szczytu zobaczyliśmy wschód słońca.

Pamiętam kiedy pierwszy raz zobaczyłam zdjęcia z tego regionu Islandii. Nie mogłam uwierzyć, że istnieją miejsca, gdzie natura zabawiła się w dosłownie malarza. Bo nic innego nie przychodzi mi do głowy! Paleta barw minerałów budujących zbocza gór Landmannalaugar jest oszałamiająca.

Wulkaniczne wyspy na Atlantyku to idealne miejsce dla tych, którzy kochają chodzenie po górach. Dobrze rozwinięta siatka szlaków, niesamowite krajobrazy, gwarantowana pogoda. Czego chcieć więcej?

Rinjani jest czynnym wulkanem na wyspie Lombok w Indonezji. Najpopularniejszą atrakcją tej wyspy jest 3 dniowy trekking, który pozwala on na rozsądne dla przeciętnego turysty wejście na górę oraz zobaczenie pięknych widoków o wschodzie i zachodzie słońca w miejscach nocowania pod namiotami.

Co to za strona?

Niniejsza strona przedstawia wszystkie artykuły i zdjęcia w portalu oznaczone przez autorów tagiem wulkan.

Wczytuję...