Najnowsze zdjęcia dla tego tagu

Książki na ten temat

Okładka

Z plecakiem przez świat. Vademecum podróżnika

Ta książka to nie tylko poradnik o bezpieczeństwie, ekwipunku, załatwianiu wiz, szukaniu noclegów, etyce podróżowania – ale przede wszystkim zbiór opowieści i anegdot, uzmysławiających, jakie sytuacje mogą się w podróży zdarzyć.

Najnowsze artykuły z tym tagiem

Warto wziąć pod uwagę, że niezależnie, czy jesteśmy wytrawnymi góromaniakami, czy stawiamy swoje pierwsze kroki w trekkingu, musimy zadbać o swoje bezpieczeństwo na szlaku. Kompas to podstawowe narzędzie, które skutecznie nam w tym pomoże.

Wiele osób zastanawia się jednak, gdzie kupić buty trekkingowe. Czy lepszym wyborem będzie sklep turystyczny czy obuwniczy?

Szwajcaria i jej Alpy to niewątpliwie raj dla miłośników hiking, trekkingu i wszelkich wycieczek czy aktywności górskich. Z 48 czterotysięcznikami i 65000 kilometrami szlaków stanowi fantastyczny kierunek dla zwolenników i alpinizmu i zwykłych spacerów.

W góry chodzę od około 5-6 lat i przez cały ten okres starałem się wypracować listę niezbędnych rzeczy, które powinienem spakować do plecaka wyjeżdżając na weekendowe wypady w sezonie letnim. Metodą prób i błędów dochodziłem do optymalnego zestawu, który zapewniłby mi na szlaku dwie najważniejsze rzeczy – bezpieczeństwo i komfort.

Nie nauczysz się z tego tekstu, jak robić dobre zdjęcia. Dowiesz się co najwyżej, jak ich nie popsuć.

Kolejna część poradnika dla miłośników górskiej fotografii. Tym razem przyjrzymy się podstawom retuszu, a dokładniej usuwaniem elementów które przeszkadzają w odbiorze zdjęcia.

Co to za strona?

Niniejsza strona przedstawia wszystkie artykuły i zdjęcia w portalu oznaczone przez autorów tagiem poradnik.

Wczytuję...