Autor: 

Ach, Święta Bożego Narodzenia, choinki, bombki, irytujące piosenki w radiu, Coca-Cola, karpie i kapusta… No i prezenty. Ledwo mamy za sobą listopadowy szał wyprzedaży, a tu kolejna okazja. I bardzo dobrze, bo lepiej wydać mniej niż więcej, prawda? Wiedzą o tym w sklepie combat, dlatego przygotowali z okazji Świąt Operację Xmas, w ramach której przecenionych zostało ponad 230 produktów z różnych kategorii tematycznych.

Jakie prezenty można znaleźć w combat.pl?

Sklep combat.pl skupia się na tematyce okołomilitarnej, outdoorowej i optycznej, dlatego znajdziecie tam różnej maści sprzęt do sportów strzeleckich, np. wiatrówki, coś dla obserwatorów świata bliskiego i odległego (lornetki, teleskopy, mikroskopy), narzędzia ogrodnicze, multitoole, scyzoryki, noże, odzież, latarki i wiele innych. Jak wspomniano wcześniej, produktów w obniżonej cenie jest ponad 230, zaś wraz z propozycjami inspiracyjnymi — łącznie ponad 1000. Wśród nich sprzęt producentów takich, jak Gerber Gear, Helikon-Tex, Victorinox, Petzl, Delta Optical, Black Diamond, Fiskars, Walther, Umarex, Levenhuk, Esbit czy ArmyTek.

Warto wymienić kilka co ciekawszych propozycji, np.:

  • zestaw outdoorowy siekiera + piła + nóż Fiskars taniej o 70 PLN,
  • zestaw multitoola z nietuzinkowym portfelem marki Gerber Gear w cenie 159 PLN,
  • latarka czołowa Black Diamond Astro 250 za jedyne 69,99 PLN.
Autor: 
news_combat_870x4901

Darmowa dostawa do paczkomatów

W ramach dodatkowej zachęty dla wszystkich zamówień w kwocie od 50 złotych przewidziana jest darmowa dostawa do paczkomatów InPost, bo po co płacić za wysyłkę?

Dla tych z nieco nadwerężonym budżetem przewidziano także dwie dodatkowe opcje ratujące sytuację: raty bez BIK realizowane przez InBank oraz odroczoną do 30 dni płatność PayPo. Nie czekaj, zdobądź prezenty zanim będzie za późno, ilość produktów w promocji jest ograniczona. Akcja potrwa do 24 grudnia lub wcześniejszego wyczerpania puli przecenionego sprzętu.

Poznaj Operację Xmas w sklepie combat.pl

Sprawdź szybkie raty InBank lub skorzystaj z odroczonej płatności PayPo. 

Autor: 
baner-raty_870-250

Wszystkie marki sprzedawane w sklepie combat znajdziesz tutaj:

https://www.combat.pl/producenci.html

Dodaj news

Również Ty możesz zamieścić newsa w naszym portalu! Szybko i bezpłatnie.

Dodaj news

Wczytuję...