Autor: 

Kobiety są silne, wytrwałe oraz wszechstronnie uzdolnione. Potwierdza to wiele wyjątkowych osobowości ze świata nauki, polityki, kultury i sportu, które zapisały się w historii dzięki swoim umiejętnościom, talentowi, odwadze czy determinacji. Stereotyp mówiący, że damska płeć jest słabsza już dawno jest bezzasadny. Panie mogą wykonywać dokładnie te same prace, co mężczyźni i interesować się dokładnie tymi samymi zagadnieniami. Mogą sprawdzać się w „typowo męskich” czynnościach, a nawet być w nich lepsze od facetów. Oddając hołd temu przekonaniu, marka Salomon stworzyła specjalnie wyselekcjonowaną kolekcję outdoorowych butów sportowych dla żądnych przygód kobiet, które kochają aktywność na świeżym powietrzu.

Wypad na trekking w góry, rowerowa wycieczka czy camping nie są już aktywnościami przeznaczonymi tylko dla mężczyzn. Kobiety równie chętnie wybierają się na tego typu wyprawy, które są ich amatorskim hobby lub wyczynowym wyzwaniem. Pragną sięgać wyżej, pokonywać wcześniejsze osiągnięcia lub po prostu, miło spędzać czas i podziwiać piękne widoki. Są żądne przygód i nowych wyzwań, ale nie oznacza to, że podczas sportowych wypraw zatracają swój zmysł estetyczny. Łącząc funkcjonalność z modą, powstały buty Salomon Vaya.

To kolekcja obuwia zaprojektowana z myślą o kobietach aktywnych w każdym wieku, które chcą łączyć swoje sportowe pasje z codziennym życiem, nie zapominając przy tym o stylowym wyglądzie. W skład tej linii butów wchodzi 5 modeli: Vaya, Vaya GTX, Vaya MID GTX, Vaya Blaze TS CSWP oraz Vaya Powder TS CSWP. Każdy z nich jest wszechstronny, sprawdzi się praktycznie wszędzie – podczas wycieczki rowerowej po lesie czy parku, przejażdżki konnej, a także na spacerze po zróżnicowanym terenie. Vaya są dla kobiet, które szukają butów uniwersalnych, wygodnych i niezwodnych w trudnych warunkach.

Autor: 
Buty damskie VAYA

Buty damskie VAYA

Vaya Women to buty zarówno dla kobiet dopiero zaczynających swoją przygodę z outdoorem, a także dla tych, które cieszą się aktywnością na świeżym powietrzu od lat. Dla wszystkich tych, które ta forma spędzania czasu zdążyła pochłonąć bez reszty oraz dla tych, które wkrótce uzależnią się od niej. Bo aktywność na świeżym powietrzu nie jest jednorazową przygodą. Staje się pasją, pozwala naładować akumulatory i daje wielką ochotę na życie. Do czerpania maksimum satysfakcji z outdoorowych sportów potrzebny jest niezawodny sprzęt. Taki, który podczas wielogodzinnej lub kilkudniowej wyprawy zapewni wygodę oraz stawi czoła wszelkim wyzwaniom. Czy to pogodowym, czy wynikającym z poziomu zaawansowania sportowych wyczynów.

Buty Salomon Vaya GTX to dopracowana konstrukcja turystyczna, w której postawiono przede wszystkim na wygodę. Bez niej przecież nie ma mowy o realizowaniu żadnego wypadu na szlaki, niezależnie, czy jest on położony w górach, lasach, czy na nizinach. Dodatkowe wsparcie wodoodpornej membrany Goretex sprawi, że nagłe załamanie pogody nie spowoduje totalnego przemoczenia, co pozytywnie wpłynie na komfort wędrówki.

Autor: 
Buty damskie VAYA GTX

Buty damskie VAYA GTX

Buty GORE-TEX damskie Salomon Vaya GTX to konstrukcja, która odpowiada na potrzeby kobiet z haluksami. Haluks to przypadłość, która dotyka około 30% populacji cywilizacji zachodniej, z czego 95% stanowią kobiety. Utrudnia dobór obuwia, gdyż większość z niego projektowana jest dla stóp bez tego schorzenia. Jednak projektanci Salomon, wychodząc naprzeciw potrzebom wszystkich pań, zastosowali tu konstrukcję Sensi Flex. Są to specjalne panele na przodzie butów, których rozciągliwość pozwala na wygodne dopasowanie stopy z tą dolegliwością przy jednoczesnym utrzymaniu stabilności podczas wędrówki.

Buty GORE-TEX damskie Salomon Vaya GTX zapewniają też wsparcie wodoodpornej membrany GORE-TEX® Performance Comfort. Powoduje ona, że opady deszczu czy pokonywanie szlaku przepełnionego kałużami nie przełoży się na całkowite przemoczenie wnętrza tego modelu. Buty mają płaskie sznurówki, które o wiele lepiej niż okrągłe sprawdzają się w terenie. Ich konstrukcja nie luzuje się tak szybko. Model Vaya wyposażono w znaną wkładkę Ortholite, która sprawnie odprowadza wilgoć ze spodu stopy. Jest ona także antybakteryjna, co spowalnia powstawanie nieprzyjemnych zapachów, więc świeżość utrzymuje się przez dłuższy czas. Za amortyzację w tym modelu odpowiada znana technologia Salomona, czyli Energy Cell. Zapewnia ona większe bezpieczeństwo, a każdy stawiany na szlaku krok staje się bardziej sprężysty. Odciąża to stawy i pozwala pokonać o kilka dodatkowych kilometrów więcej niż w przypadku mniej zaawansowanych butów. Za przyczepność do podłoża odpowiada z kolei podeszwa ContaGrip. Ogranicza ona ryzyko poślizgnięcia się, a także zwiększa stabilność wędrówki, co przekłada się na jej odpowiedni poziom efektywności. Buty GORE-TEX damskie Salomon Vaya GTX to synonim turystycznej wygody, którą docenią kobiety wybierające się na szlaki o różnym poziomie trudności.

Autor: 
Buty damskie VAYA GTX posiadają podeszwę Contagrip

Buty damskie VAYA GTX posiadają podeszwę ContaGrip zapewniającą dobrą stabilność podczas wędrówek

Zbliża się jesień, fantastyczny okres do wszelkiego rodzaju aktywności na zewnątrz, który warto wykorzystać w 100 procentach, nie zważając na zmienną pogodę. Podążać za prawdziwą wolnością, przełamywać schematy i smakować outdoor można dzięki odpowiedniemu sprzętowi, który oferuje Salomon. Z kolekcją dla kobiet oraz szeroką ofertę marki można zapoznać się w sklepach stacjonarnych oraz na stronie sklepu internetowego Salomon.

Informacja prasowa, 01.10.2020 r.

Źródło: 
Salomon - Informacja prasowa

Dodaj news

Również Ty możesz zamieścić newsa w naszym portalu! Szybko i bezpłatnie.

Dodaj news

Wczytuję...