Okładka

The North Face prezentuje kolekcję 7 Summits, która oddaje hołd najwyższym szczytom siedmiu kontynentów. Zainspirowane ekstremalnymi wyprawami oraz wyjątkowymi zdolnościami i determinacją zdobywców produkty przenoszą prawdziwy klimat wysokogórskiej przygody wprost na ulice współczesnych miast.

Zdobycie Korony Ziemi jest powszechnie uznawane jako jedno z największych dokonań alpinizmu. Wizja zdobycia najwyższych szczytów na wszystkich kontynentach łączy rzesze śmiałków z różnych części globu.

W 2006 roku Kit DesLauriers, skialpinistka i zawodniczka teamu The North Face, dokonała niesamowitego osiągnięcia, przenosząc podbój Korony Ziemi na zupełnie nowy poziom. Została pierwszą osobą na świecie, która nie tylko z sukcesem zdobyła najwyższe szczyty na wszystkich kontynentach, lecz także zjechała z nich na nartach, co zapewniło jej stałe miejsce w historii skialpinizmu i potwierdziło jej wszechstronność w wysokogórskiej eksploracji.

Niezwykłe osiągnięcie Kit i aura wyzwania panująca wokół Korony Ziemi były bodźcem do stworzenia linii produktów od stóp do głów. Najnowsza odsłona The North Face bazuje na kultowych już produktach marki, ale przenosi je na inny poziom. W skład kolekcji wchodzą m.in. parka Himalayan, limitowana edycja bluzy Denali 95’, plecak Explore Haulaback czy buty 7SE Bootie.

Nawiązujące do siedmiu szczytów Korony Ziemi patche na rzepy można wymieniać między różnymi elementami kolekcji. Wysokogórska estetyka produktów, ich nowoczesny krój i czarno-żółta kolorystyka już jesienią wprowadzą iście zimowy klimat na miejskie ulice.

Produkty z kolekcji 7 Summits pojawią się w sprzedaży 2 października na stronie www.thenorthface.pl i w wybranych sklepach The North Face. By być na bieżąco z premierami The North Face, warto śledzić profile marki na Facebooku i Instagramie.

THE NORTH FACE®

The North Face powstał w 1966 roku i jest częścią VF Outdoor LLC. Od początku naszą misją jest przygotowywanie sportowców outdoorowych do wypraw i realizacji najśmielszych celów. Jesteśmy wiodącą marką outdoorową, tworzymy przetestowane przez sportowców oraz sprawdzone w czasie ekspedycji produkty, które pomagają użytkownikom odkrywać świat i definiować na nowo granice ludzkich możliwości. Dbając o zrównoważony rozwój, minimalizujemy wpływ na środowisko i chronimy nasz outdoorowy plac zabaw.

thenorthface.com

Lokacja: 

Dodaj news

Również Ty możesz zamieścić newsa w naszym portalu! Szybko i bezpłatnie.

Dodaj news

Wczytuję...