Okładka

Firma przewozowa LEO Express rozpoczęła sprzedaż biletów na najbliższe miesiące. Bogata oferta pozwala podróżować po Polsce i Europie. W ofercie również Budapeszt i polskie morze. Sprzedaż biletów odbywa się za pośrednictwem strony internetowej www.leoexpress.pl. Przewoźnik oferuje podróże w rejony atrakcyjne turystycznie - królują Budapeszt, Miszkolc, Tatry, Košice, Presov i Poprad.

Autor: 
unnamed
Warszawa - Budapeszt

Zaplanuj sezon zimowy w górach!

Jeśli jesteś fanem zimowego szaleństwa, zapakuj narty lub deskę snowboardową i odwiedź piękne Słowackie stoki narciarskie. Po Popradzie i okolicy, w sezonie zimowym poruszać można się skibusami i w pełni korzystać z uroków Wysokich Tatr. Wieczorami warto odwiedzić AquaCity i oddać się relaksującym kąpielom w wodach termalnych. Autokarami LEO Express do Popradu, Preszowa i Koszyc można dojechać z Warszawy, Radomia, Skarżyska-Kamiennej, Kielc, Katowic, Krakowa czy Nowego Sącza. Każdy pasażer może zabrać ze sobą 3 bagaże o łącznej wadze 30 kg – co pozwala na pomieszczenie wszystkich potrzebnych na wyjazd rzeczy.

Słowackie Tatry, stolica Węgier, urzekający Lwów, a może polskie morze?

Miłośnicy podróży, dzięki firmie LEO Express, mogą planować swoje wyjazdy bez wychodzenia z domu, za pośrednictwem strony internetowej www.leoexpress.pl. Autokary wyposażone są w dostęp do szybkiego WiFi, gniazdka umożliwiające ładowanie urządzeń mobilnych, obsługę Stewardów, przekąski i toalety. Dodatkowo, pomiędzy siedzeniami, jest więcej miejsca na nogi niż u znanych do tej pory przewoźników.

Jesień to najlepszy czas, aby wybrać się nad polskie morze. Wybrzeże Bałtyku jest idealnym miejscem do spacerów, podczas których można pełną piersią korzystać z dobroczynnego jodu. Jego stężenie wzrasta podczas wietrznych i sztormowych dni, czyli właśnie jesienią i zimą! Nadmorskie okolice oferują również bogaty wybór domów uzdrowiskowych, w których odpoczniesz i zregenerujesz się pod okiem profesjonalistów. Do Ustki, Słupska, Lęborka i Trójmiasta dojechać można m. in. z Zakopanego, Warszawy, Łodzi, Katowic czy Krakowa.

Autor: 
budapest-2030015_1920
Budapeszt to jeden z kierunków przewoźnika

Poczuj klimat Budapesztu!

Mając do dyspozycji najwyższy standard podróży, warto wybrać się na dłuższy wyjazd, np. do Budapesztu. Stolica Węgier urzeka niezwykłą architekturą, podkreślaną szczególnie nocą poprzez odpowiednie oświetlenie. Ważnym elementem węgierskiej turystyki jest również kuchnia - głównym jej składnikiem jest czerwona papryka, mięso i świeży chleb. Festiwal smaków i zapachów, podkreślony nutami winnymi, pozostawi wspomnienia na długo. Budapeszt, połączony jest linią autokarową LEO Express z Warszawą i przebiega między innymi przez Nowy Sącz, Kraków, Kielce i Radom.

Dodaj news

Również Ty możesz zamieścić newsa w naszym portalu! Szybko i bezpłatnie.

Dodaj news

Wczytuję...