Autor: 
Licencja : 
PD
Korbielów – wieś w Polsce położona w województwie śląskim, w powiecie żywieckim, w gminie Jeleśnia. W latach 1975-1998 miejscowość położona była w województwie bielskim.

Źródło: Wikipedia, licencja CC BY-SA 3.0.

Położenie

Lokacja nadrzędna: Beskid Żywiecki

Mapy zawierające to miejsce

Karpaty
Okładka Opis

Beskid Żywiecki

1:50000, Compass, 2015

Część mapy dotycząca Beskidu Żywieckiego obejmuje obszar rozciągnięty pomiędzy Żywcem, Ujsołami, Makowem Podhalańskim a Lipnicą Wielką. Zawiera dużą część słowackich gór oraz aktualny przebieg i czas przejścia znakowanych szlaków turystycznych.

Beskid Żywiecki, część zachodnia (arkusz północny)

1:25000, Plan, 2018

Pierwszy arkusz mapy obejmuje Węgierską Górkę, Milówkę, Sopotnię Wielką, Korbielów, Przyborów i Koszarawę. Od południa kończy się na polsko-słowackej granicy i schroniskach na Hali Miziowej i Rysiance.

Okładka mapy

Beskidy: mapa atrakcji

1:90000, Plan, 2017

Obejmuje Beskid Śląski, Mały, Żywiecki, część Beskidu Makowskiego i Beskidów Czeskich i Słowackich. Zaznaczono na niej 297 atrakcyjnych miejsc, które warto odwiedzić.

Najnowsze zdjęcia z tej lokacji

Najnowsze artykuły z tej lokacji

Styczniowy wypad na podziwianie wędrówki słońca w Beskidzie Żywieckim.

Kolejny już raz na Pilsku w Beskidzie Żywieckim, tym razem na zimowo, piękną pętelką z Korbielowa przez urocze hale ubrane bielą.

Zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć wykonanych we wrześniu bieżącego roku podczas wyjścia na Pilsko.

Co to za strona?

Niniejsza strona zawiera wszystko, co mamy w portalu na temat lokacji Korbielów. Znajdziesz tu przede wszystkim mapy, artykuły i galerie.

Lokacja

19° 21' 1" E
49° 34' 1" N
Wczytuję...