Okładka

Pałac Ishaka Paszy z Tysiąca i Jednej Nocy, górskie szczyty i urwiska, a nawet Arkę Noego - to wszystko możecie zobaczyć w okolicach miasta tureckiego Dogubayazit nad którym góruje wielki masyw Araratu.

Łatwa, widokowa ścieżka wśród strzelistych szczytów zaprowadziła nas na grań od strony irańsko-tureckiej, a potem kierując się na zachód doszliśmy wysoko nad pałac Ishaka Paszy, który z tej wysokości był tylko małym punktem. Dodatkowym bonusem był widok na miasto Dogubayazit, które można było stąd zobaczyć w całej okazałości. Zapytałem naszego przewodnika - Jakuba - jak nazywa się to pasmo górskie - najpierw była konsternacja, a potem usłyszałem Ishak Pasza - no nie mogły się inaczej nazywać skoro ich szczyty górują na pałacem ;) - więcej znajdziecie na naszej stronie ilecimydalej.pl, zapraszamy też do odwiedzenia naszego profilu na Facebook :)

Autor zdjęć w galerii: 
Kategorie: 
Wczytuję...
Wczytuję...

Czy wiesz, że...

W portalu Góry i Ludzie również Ty możesz zostać autorem galerii, które zobaczą tysiące Internautów! Już dziś zarejestruj się i zacznij bezpłatnie dodawać swoje fotografie. To doskonała reklama dla Ciebie i Twoich górskich dokonań. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Dodaj własną galerię

Już dziś zarejestruj się i dodawaj własne galerie dla tysięcy czytelników portalu!

Chcę zostać autorem!

Wczytuję...