Okładka

Spontaniczny wypad w góry? Dobry plecak to podstawa! Ale co jeszcze warto ze sobą zabrać? W ferworze emocji związanym z długo wyczekiwaną górską wycieczką można zapomnieć o jednej z ważniejszych rzeczy, czyli... o powerbanku! Telefony komórkowe towarzyszą nam na każdym kroku, zabieramy je ze sobą wszędzie, nawet na urokliwe wypady z rodziną czy w pojedynkę, a latarka to jedna z ważniejszych rzeczy, którą warto mieć zawsze pod ręką. Nieważne, jak preferujesz podróżować, naładowana bateria w Twoim telefonie i w latarce na pewno przyda Ci się w podróży. Plecak z panelem solarnym to alternatywne rozwiązanie do ładowania tych i innych urządzeń...

Gniazdko zawsze pod ręką

MOUNTAIN SOLAR od Spokey to plecak turystyczny z odpinanym panelem solarnym, który dzięki modułowi słonecznemu naładuje Twój telefon, tablet, smartwatch czy kamerę. W czasie, kiedy poziom baterii w Twoim sprzęcie będzie rosnąć, Ty dalej bez obaw możesz cieszyć się wycieczką i podziwiać widoki, nie martwiąc się o rozładowaną baterię. Kiedy naładujesz już swój sprzęt do pełna, bez problemu możesz złożyć i schować panel solarny do dedykowanej komory.

Plecak przyjazny dla środowiska

Idąc w góry, nie chcemy brać ze sobą dodatkowego obciążenia w postaci ciężkiego powerbanka. Jeśli lubisz ciekawe rozwiązania to plecak z panelem solarnym, będzie idealnym wyborem dla Ciebie. Czasami wypad w góry czy na wycieczkę jest spontaniczny i możemy przeoczyć zabranie ze sobą źródła energii dla naszego sprzętu. Plecak z panelem solarnym to idealne rozwiązanie dla Ciebie, jeśli cenisz sobie wygodę i innowacje. Ponadto ładowanie energią słoneczną jest bardzo ekologicznym rozwiązaniem, które pozwoli Ci również na zaoszczędzenie kosztów związanych z ładowaniem sprzętu w domu. Panel pobiera energię słoneczną nawet w pochmurne dni i może być wykorzystywany również bez plecaka, ponieważ nie jest on z nim połączony na stałe.

Zmieścisz w nim wszystko!

Plecak turystyczny MOUNTAIN SOLAR od Spokey o pojemności 35 litrów, to idealny plecak, który zabierzesz ze sobą w góry lub na weekendowy wypad poza miasto. Bez problemu zmieścisz w nim wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy na górską wyprawę czy spacer w terenie. Dwie komory główne i dodatkowe kieszenie pozwolą Ci na uporządkowanie rzeczy w plecaku.

Maksymalny komfort użytkowania

MOUNTAIN SOLAR od Spokey to plecak z pasem biodrowym, dzięki któremu odciążysz swój kręgosłup i z łatwością pokonasz kolejne dystanse. Spacerując czy wspinając się po górach, warto zaopatrzyć się w kije trekkingowe, które zapewniają dodatkową stabilizację, podparcie, a także odciążają kręgosłup. Plecak jest wyposażony w boczne troki, które mogą służyć do przymocowania kijów trekkingowych lub karimaty. Siateczki na butelki oraz dedykowana kieszeń na panel solarny pozwoli Ci na uporządkowanie Twoich rzeczy w trakcie wyprawy, oraz na cieszenie się komfortem wolnych rąk.

W trosce o Twoją widoczność

MOUNTAIN SOLAR posiada elementy odblaskowe, dzięki którym zachowasz swoją widoczność nawet po zmroku. Plecak z elementami odblaskowymi jest najlepszym wyborem, który dodatkowo poprawi Twoją widoczność na przykład podczas korzystania z bocznej drogi albo przy poruszaniu się po terenach słabo oświetlonych. Ten plecak to zwiększone bezpieczeństwo w każdych warunkach!

Plecak gotowy na wszystko

Plecak górski Spokey MOUNTAIN SOLAR został wykonany z najwyższej jakości materiałów, które jednocześnie sprawiają, że plecak ten jest wytrzymały i zarazem lekki. Odporność na zniszczenia i działanie niesprzyjających warunków pogodowych to podstawa, jeśli chodzi o plecak górski czy turystyczny. Lekkość plecaka wpływa na komfort użytkowania, ponieważ pozwala to na uniknięcie zbędnych kilogramów, których warto ze sobą nieść jak najmniej

Kategorie: 
Wczytuję...
Wczytuję...

Czy wiesz, że...

W portalu Góry i Ludzie również Ty możesz zostać autorem artykułów, które przeczytają tysiące Internautów! Już dziś zarejestruj się i zacznij bezpłatnie dodawać swoje treści. To doskonała reklama dla Ciebie i Twoich górskich dokonań. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Dodaj własny artykuł

Już dziś zarejestruj się i dodawaj własne artykuły dla tysięcy czytelników portalu!

Chcę zostać autorem!

Wczytuję...