Autor: 

Włoskie Dolomity to specyficzne góry. Przypominające strzeliste wieże składają się z wapiennych skał, a ich podłoże to białe zbocza i kruche głazy.

Autor: 
Dolomiti di Brenta

Dolomiti di Brenta

Dolomity robią piorunujące wrażenie. Położone są w Alpach Wschodnich, w północnej Italii, w krainie geograficznej zwanej Tyrol Południowy lub Górna Adyga.

Autor: 
bajeczna jesień

Bajeczna jesień

Zbudowane są z unikatowego kruszcu, wspomnianej wapiennej skały, zwanej dolomitem (fachowa nazwa to osadowa skała węglanowa).

Autor: 
dolomickie skały

Dolomickie skały

Celem mojej drugiej wyprawy w Dolomity, po zimowym, chociaż już w kwietniu treku przez masyw Tre Cime di Laveredo było pasmo Dolomiti di Brenta. Pasmo znane ze swoich górskich dróg żelaznych…

Autor: 
rifugio Tosa

Rifugio Tosa

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o procesie przygotowania, zakupie sprzętu, nauce obsługiwania oraz relacji z przygody wraz z praktycznymi informacjami, zapraszam na mój blog do przeczytania całego wpisu 

                               LINK DO BLOGA CEZARKOS

Autor: 
na drabince

Na drabince

Kategorie: 
Wczytuję...
Wczytuję...

Czy wiesz, że...

W portalu Góry i Ludzie również Ty możesz zostać autorem artykułów, które przeczytają tysiące Internautów! Już dziś zarejestruj się i zacznij bezpłatnie dodawać swoje treści. To doskonała reklama dla Ciebie i Twoich górskich dokonań. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Dodaj własny artykuł

Już dziś zarejestruj się i dodawaj własne artykuły dla tysięcy czytelników portalu!

Chcę zostać autorem!

Wczytuję...