Okładka

Góry Stołowe to szczególne miejsce, potrafią zadziwić o każdej porze roku. Wędrując pomiędzy występującymi w niewielu miejscach formami skalnymi możemy przenieść się w baśniową krainę.

Gdy dotrzemy na szczyt widoki stamtąd przy sprzyjającej pogodzie są niezrównane. Okolice głównego szczytu to wybitne miejsce widokowe. Rozpiętość panoramy stamtąd się ukazującej na każdym potrafi zrobić wrażenie. Jesteśmy w stanie dostrzec miasto Radków z charakterystycznymi wieżami ratusza oraz kościoła oraz po czeskiej stronie Bozanov, a w oddali masyw Gór Sowich. Szczególny klimat tworzy się podczas jesieni, wiosny oraz późnego lata wraz powstawaniem mgieł, które przetaczają się poniżej szczytów tworząc fantastyczne krajobrazy. I to z tych pór roku można obejrzeć zdjęcia w tej galerii.

Autor zdjęć w galerii: 
Kategorie: 
Wczytuję...
Wczytuję...

Czy wiesz, że...

W portalu Góry i Ludzie również Ty możesz zostać autorem galerii, które zobaczą tysiące Internautów! Już dziś zarejestruj się i zacznij bezpłatnie dodawać swoje fotografie. To doskonała reklama dla Ciebie i Twoich górskich dokonań. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Dodaj własną galerię

Już dziś zarejestruj się i dodawaj własne galerie dla tysięcy czytelników portalu!

Chcę zostać autorem!

Wczytuję...