Okładka

Co by nie mówić o Karkonoszach, są to najwyższe góry Sudetów. Czy są najładniejszym pasmem? Z pewnością każdy ma własne przemyślenia na ten temat. Jeśli chodzi o mnie, w Karkonoszach najbardziej urzekają mnie lasy i potoki oraz różnego rodzaju grupy skalne.

Szczytowa partia tego pasma, jest przynajmniej dla mnie, najmniej interesującą częścią ze względu na charakterystyczną budowę dla starych gór. Próżno tu szukać krajobrazu przypominającego Tatry. Nie jest to tak, że nie wędruję w górne części Karkonoszy. Bynajmniej, mam tam swoje ulubione miejsca, do których należy wierzchołek Łabskiego Szczytu, skąd rozciąga się ciekawy widok na Szklarską Porębę. Przy odrobinie szczęścia można tam trafić na przepiękny spektakl rozgrywany przez naturę.

Więcej fotografii można znaleźć tutaj: Karkonosze

Kategorie: 
Wczytuję...
Wczytuję...

Czy wiesz, że...

W portalu Góry i Ludzie również Ty możesz zostać autorem artykułów, które przeczytają tysiące Internautów! Już dziś zarejestruj się i zacznij bezpłatnie dodawać swoje treści. To doskonała reklama dla Ciebie i Twoich górskich dokonań. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Dodaj własny artykuł

Już dziś zarejestruj się i dodawaj własne artykuły dla tysięcy czytelników portalu!

Chcę zostać autorem!

Wczytuję...