Okładka

"To jeden z trzech dni w roku, kiedy na Babiej Górze nie wieje" - powiedziała moja przyjaciółka gdy dotarłyśmy na szczyt :D Faktycznie - pogoda dopisała! Przesycone kolory na zdjęciach nie potrzebowały już żadnej obróbki :)

​​​Weszłyśmy od strony Lipnicy Wielkiej (Polana Stańcowa), a schodziłyśmy, w stronę słońca, żółtym szlakiem po stronie słowackiej. Jest tam kilka zadbanych punktów widokowych, jeden z lornetką. Nostalgia i cisza - na jednym i drugim szlaku nie spotkałyśmy ani jednego człowieka. Co innego na szczycie ;) Na zielonym szlaku mija się ruiny schroniska, które miało świetne położenie (dziwię się, że nikt go nie odbudował). Funkcjonowało między 1905, a 1948 r. u źródeł Głodnej Wody. Dobre miejsce do przyjęcia na pół godziny pozycji horyzontalnej :D

Autor zdjęć w galerii: 
Start :)
Schronisko u źródeł Głodnej Wody (1905-1948)
Schronisko u źródeł Głodnej Wody (1905-1948)
Widok na Małą Babią Górę
Piękna droga powrotna łącząca szlak Polski ze Słowackim, niestety...
.. jak się później okazało - wrong way! :P
Tagi: 
Kategorie: 
Wczytuję...
Wczytuję...

Czy wiesz, że...

W portalu Góry i Ludzie również Ty możesz zostać autorem galerii, które zobaczą tysiące Internautów! Już dziś zarejestruj się i zacznij bezpłatnie dodawać swoje fotografie. To doskonała reklama dla Ciebie i Twoich górskich dokonań. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Dodaj własną galerię

Już dziś zarejestruj się i dodawaj własne galerie dla tysięcy czytelników portalu!

Chcę zostać autorem!

Wczytuję...