Okładka

Będąc w Szczawnicy jest kilka możliwości aby podziwiać monumentalizm najwyższego górskiego pasma w Polsce - Tatr. Można wjechać, bądź wejść pieszo na Palenicę (jednak panorama stamtąd jest dosyć ograniczona), można wejść na jeden z wyższych szczytów Pienin, można wybrać się na wycieczkę na Bryjarkę czy też Bereśnik. A można również zrobić sobie niedługi spacer na osiedlę Gabańka.

Prowadzi tam zielony szlak biegnący ze Szczawnicy na Prehybę. Wejście nie jest specjalnie męczące, nie ma trudności technicznych a panorama Tatr widoczna z tego miejsca jest warta kilkudziesięciu minut spaceru. Panorama obejmuję niemal całe pasmo Tatr, Małe Pieniny, Trzy Korony oraz część Beskidu Sądeckiego. Polecam wszystkim goszczącym w Szczawnicy.

Autor zdjęć w galerii: 
Kategorie: 
Wczytuję...
Wczytuję...

Czy wiesz, że...

W portalu Góry i Ludzie również Ty możesz zostać autorem galerii, które zobaczą tysiące Internautów! Już dziś zarejestruj się i zacznij bezpłatnie dodawać swoje fotografie. To doskonała reklama dla Ciebie i Twoich górskich dokonań. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Dodaj własną galerię

Już dziś zarejestruj się i dodawaj własne galerie dla tysięcy czytelników portalu!

Chcę zostać autorem!

Wczytuję...