Okładka

Bieszczady mają w sobie wyjątkową magię. Pomimo coraz większej liczby osób zainteresowanych tym zakątkiem Polski, nawet w szczycie sezonu można tu odpocząć od cywilizacji, podziwiając piękno przyrody.

To dzięki Bieszczadom zakochałam się w górach. Przestrzeń, wolność, natura, połoniny - czego chcieć więcej? Nie do końca zgadzam się z opiniami dotyczącymi postępującej komercjalizacji tego miejsca. Owszem, postęp cywilizacyjny jest widoczny, ale tego procesu nie da się do końca zatrzymać. Wciąż w Bieszczadach jest wiele klimatycznych miejsc, podtrzymujących tę magię i swojego rodzaju dzikość. Na szlakach spotkać można coraz więcej osób, jednak mimo to nie są one przepełnione, a podczas całodziennej wędrówki na pewno złapie się wiele momentów, gdzie na szlaku nie będzie nikogo. Tylko my i natura. Dla takich właśnie chwil (i nie tylko) warto tu wracać.

Autor zdjęć w galerii: 
Widok z Bieszczadzkiej Kolejki Wąskotorowej
Zachowawcza hodowla hucułów nieopodal wsi Wołosate
Widok na kolejkę
Jeden z bieszczadzkich potoków
Widok ze szlaku prowadzącego na Rozsypaniec
W bieszczadzkim lesie
Zejście z połoniny
Nagrobek na cmentarzu w Brzegach Górnych
Tagi: 
Kategorie: 
Wczytuję...
Wczytuję...

Czy wiesz, że...

W portalu Góry i Ludzie również Ty możesz zostać autorem galerii, które zobaczą tysiące Internautów! Już dziś zarejestruj się i zacznij bezpłatnie dodawać swoje fotografie. To doskonała reklama dla Ciebie i Twoich górskich dokonań. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Dodaj własną galerię

Już dziś zarejestruj się i dodawaj własne galerie dla tysięcy czytelników portalu!

Chcę zostać autorem!

Wczytuję...