
Idealnie trafione okno pogodowe w Tatrach. Dużo śniegu, plus słoneczny dzień pozwoliły na zrobienie ciekawych fotek. Zapraszam do oglądania.
Już jadąc w kierunku Łysej Polany, wiedziałem, że to będzie dobry dzień na fotografowanie. Tuż po wschodzie słońca piękny widok na Tatry z Polany Głodówki (to chyba jedno z najbardziej obfotografowanych miejsc w całych Tatrach, ale jak go nie lubić?).
Po zameldowaniu się na parkingu, wyruszamy na jakże nudne podejście do Morskiego Oka. Jak się okazuje nie tym razem. Piękna pogoda, dużo śniegu pozwoliły na zrobienie paru fotek podczas podejścia. Po dotarciu na miejsce widok bajka! Nie ma co opisywać, bo chyba fotki ukazują warunki zastane.
I na sam koniec, tak jak pięknie nas Tatry powitały, to tak samo pięknie nas pożegnały. Zachód słońca (oczywiście znowu na Głodówce).
Przeczytaj też
Czy wiesz, że...
W portalu Góry i Ludzie również Ty możesz zostać autorem galerii, które zobaczą tysiące Internautów! Już dziś zarejestruj się i zacznij bezpłatnie dodawać swoje fotografie. To doskonała reklama dla Ciebie i Twoich górskich dokonań. Więcej informacji znajdziesz tutaj.
Komentarze