W górach towarzyszy nam niepowtarzalna atmosfera. Doświadczamy ogromnego wachlarzu emocji zaczynając od strachu i zwątpienia poprzez zmęczenie aż po radość i euforie. Nabieramy szacunku dla ogarniających nas zewsząd sił przyrody które nie pozwalają nam zapomnieć jak małym trybem w machinie życia jest człowiek. Podczas wielu sprawdzianów ducha uczymy się współpracować na najwyższym możliwym poziomie gdyż w grę niejednokrotnie wchodzi życie kompana. 

Właśnie - życie. Cenny dar dany nam od bogów którego nie możemy zmarnować przed telewizorem. Dla mnie jego esencją jest odnalezienie równowagi pomiędzy dobrodziejstwami dzisiejszych cywilizacji a surowością otaczającej Nas przyrody. Dlatego właśnie pakujemy plecaki, przemierzamy szlaki, zdobywamy szczyty.

Kategorie: 
Wczytuję...
Wczytuję...

Czy wiesz, że...

W portalu Góry i Ludzie również Ty możesz zostać autorem artykułów, które przeczytają tysiące Internautów! Już dziś zarejestruj się i zacznij bezpłatnie dodawać swoje treści. To doskonała reklama dla Ciebie i Twoich górskich dokonań. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Dodaj własny artykuł

Już dziś zarejestruj się i dodawaj własne artykuły dla tysięcy czytelników portalu!

Chcę zostać autorem!

Wczytuję...