Najnowsze artykuły z tym tagiem

♪♫♪... Gór mi mało i trzeba mi więcej, aby przetrwać od zimy do zimy...♫♪♫ Słowa tej pięknej piosenki idealnie komponują się ze stanem mej duszy ;) Choćby dlatego, że numerem jeden wśród corocznych wycieczek czy wypraw jest już od 4 lat "Diabelski wschód Słońca w bieli"! Zapraszam zatem na moje 12 mgnień minionego roku:)

„...Góry tylko wtedy mają sens, gdy jest w nich człowiek ze swoimi uczuciami, przeżywający klęski i zwycięstwa. I wtedy, gdy coś z tych przeżyć zabiera ze sobą w doliny...” A.Z

12 drgań serca w miejscu gdzie człowiek zmaga się z samym sobą.

Podsumowanie zeszłorocznego roku w pigułce :)

Tak już na zawsze zapamiętam wczesną jesień w Tatrach Zachodnich.

Przedstawiam Wam 12 górskich miejsc, momentów i zdarzeń, które wywołały u mnie największe przeżycia w minionym roku. Każde to ciekawe miejsce, ulotna chwila i przede wszystkim spełnione marzenie.

12 chwil, w których patrząc przed siebie wstrzymaliśmy oddech. Polskie Karpaty są piękne przez cały rok!

Zapraszam Was na nieoczywistą wyprawę głównie w Beskidy. Dlaczego nieoczywistą? Bo oprócz miejsc, które znają wszyscy zabiorę Was również w takie, o których istnieniu na szczęście wie niewielu.

Najpiękniejsze z górskich wspomnień, które kolekcjonowaliśmy podczas wypraw z naszą małą podróżniczką, która "nie usiedzi w miejscu".

Strony

Co to za strona?

Niniejsza strona przedstawia wszystkie artykuły i zdjęcia w portalu oznaczone przez autorów tagiem 12 mgnień minionego roku.

Wczytuję...