Okładka

Biegasz rekreacyjnie lub wyczynowo? Zależy Ci na poprawie sportowych rezultatów i zastanawiasz się, w jakich butach najlepiej byłoby Ci je osiągnąć? A może pasjonujesz się biegami ultra i chcesz poznać tajniki sukcesów jej prekursorów?

Jeśli na choć jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco, koniecznie odwiedź Sklep Biegacza na warszawskim Powiślu i weź udział w jedynym w swoim rodzaju wydarzeniu - Hoka One One Open Day!  środa 10 sierpnia w godz. 11 - 20.30, ul. Wybrzeża Kościuszkowskiego 45 to data i miejsce, w którym nie może Cię zabraknąć. Nie tylko będziesz miał okazję wziąć udział w darmowych testach innowacyjnej, cenionej marki obuwia biegowego, ale i spotkać samego …Mike’a Wardiana!

Mowa tu o ikonie biegów długodystansowych ze Stanów Zjednoczonych, człowieku, mającemu na koncie ukończenie niemal 100 biegów na dystansach ultra w górach i na pustyniach. W styczniu 2017 roku w ciągu zaledwie 7 dni, ze średnim czasem 2:45:56 pokonał on 7 maratonów na 7 kontynentach, wygrywając każde z zawodów! Lista jego sukcesów jest równie długa jak dystanse, które pokonuje. Mike jest nie tylko trzykrotnym mistrzem Stanów Zjednoczonych w biegu na 50 km czy mistrzem USA i wicemistrzem świata w biegu na 100 km, ale też zdobywcą trzeciego miejsca w legendarnym 217-km Badwater z 2011. Organizowany w kalifornijskiej Dolinie Śmierci uchodzi za najtrudniejszy ultramaraton na świecie, m.in. ze względu m.in. na ekstremalnie wysoką temperaturę. Wardian zajął tez trzecie miejsce w słynnym Marathon des Sables (Maraton Piasków), odbywającym się na Saharze na dystansie 250 km. A to tylko wybrane pozycje z jego długiej listy sukcesów. Ciekawostką jest, że do Wardiana należą tez rekordy świata na dystansie maratonu podczas biegów w …strojach Elvisa Presleya oraz Spidermana.

W czasie spotkanie w Sklepie Biegacza Powiśle Mike poruszy wiele wątków związanych z tajnikami biegania długodystansowego, odpowie na pytania fanów, rozda autografy oraz weźmie udział w specjalnym, otwartym dla publiczności treningu. W czasie jego trwania do dyspozycji uczestników będzie specjalny set obuwia Hoka One One, obejmujący kluczowe modele, jak również darmowe żele energetyczne marki GU. Na uczestników czekać będą też 20% zniżki na zakup obuwia Hoka One One oraz konkursy, z możliwością wygrania najnowszych modeli jej obuwia!

Jeśli chodzi o ramowy plan wydarzenia, od godziny 11 do 18 odbywać się będą darmowe testy obuwia Hoka One One. Początek głównej części eventu - otwartej dla fanów - zaplanowany jest na godz. 18.00. Przez godzinę Wardian będzie odpowiadał na pytania dziennikarzy i fanów, następnie na godzinę 19 zaplanowana jest rozgrzewka oraz bieg, który Mike poprowadzi wspólnie z prowadzącym spotkanie Mikołajem Barysznikowem. Po biegu, tuż przed godziną 20 będzie miał miejsce poczęstunek w Sklepie Biegacza, m.in. w formie napojów energetycznych marki GU. Będzie wtedy czas na zdjęcia i autografy.

Reasumując - już teraz dodaj się do wydarzenia https://www.facebook.com/events/190135688547043/ i zaproś swoich znajomych! Satysfakcja gwarantowana! :)

--

Kontakt ws. szczegółów wydarzenia:

Mateusz Westfeld - Brand Manager, Sklep Biegacza Powiśle

Tel. 799 214 441 oraz 22 126 35 17, e-mail: [email protected]

Źródło: 
Materiały oficjalnego dystrybutora marki Hoka One One w Polsce.
Mike Wardian
Mike Wardian
Mike Wardian

Dodaj news

Również Ty możesz zamieścić newsa w naszym portalu! Szybko i bezpłatnie.

Dodaj news

Wczytuję...