Okładka

Niedawno na stronie marki CUMULUS – producenta śpiworów i odzieży puchowej – pojawił się kreator śpiworów. Jest to pierwsze takie narzędzie na polskim rynku. Dzięki niemu dopasowanie śpiwora do indywidualnych wymagań użytkownika stało się proste jak nigdy dotąd!

Kreator można uruchomić na dwa sposoby. Pierwszy z nich to przejście do narzędzia poprzez wybór zakładki „KREATOR” w kategorii „ŚPIWORY”. Następnie należy wybrać śpiwór, na którym użytkownik chce bazować. Drugim sposobem jest wybór śpiwora bezpośrednio w zakładce „ŚPIWORY PUCHOWE”, a następnie kliknięcie przycisku „Modyfikuj”.

Cumulus oferuje szeroką gamę możliwości przekształcenia śpiwora. Użytkownik może dopasować do swoich potrzeb jego rozmiar, rodzaj i ilość puchu, rodzaj i kolor tkaniny, proporcje wypełnienia, a nawet długość zamka. Przy każdej zmianie aktualizuje się także podana ilość wypełnienia i masa śpiwora oraz zakres temperatur, co pozwala zachować przejrzystość parametrów ostatecznego produktu.

Czas oczekiwania na śpiwory modyfikowane to 3-4 tygodnie, czekać jednak warto: posiadacz spersonalizowanego sprzętu nie tylko idealnie dostosuje go do swoich potrzeb, ale także wyróżni się na tle innych outdoorowych zapaleńców!

Dodaj news

Również Ty możesz zamieścić newsa w naszym portalu! Szybko i bezpłatnie.

Dodaj news

Wczytuję...