Licencja : 
CC-BY-3.0

Najnowsze zdjęcia z tej lokacji

Najnowsze artykuły z tej lokacji

Ten niewybitny szczyt w Beskidzie Śląskim poleca się na krótką wędrówkę, ale przede wszystkim jest idealnym odwzorowaniem pasma, w którym się znajduje – widokowego potencjału, beskidzkiej sielanki i górskiej osady.

Jesienny spacer rozpoczęty w Wiśle z przystankiem w Soszowie, na Czantorii, metą w Ustroniu. Pogoda cudna, idealna na górskie wędrówki. Spacer na cały dzień.

Kto był w Beskidzie Śląskim na Cieńkowie ten wie, że jest to wyjątkowe miejsce - a szczególnie pięknie prezentuje się w jesiennych barwach o poranku w promieniach wschodzącego słońca :)

Czasami wystarczy prosta wędrówka by móc oddychać dwa razy bardziej. Dzień był szary. Zapowiadał się w zasadzie nijak, może nawet na deszcz. Los jednak dał nam tylko pochmurne niebo w Beskidach i samotność na szlaku. W okolicy pusto, tylko my. Szumiał las Beskidów i powoli dało się odczuwać pierwsze powiewy wiosny mimo chwilowego śniegu pod nogami.

Co to za strona?

Niniejsza strona zawiera wszystko, co mamy w portalu na temat lokacji Wisła. Znajdziesz tu przede wszystkim mapy, artykuły i galerie.

Wczytuję...