Najnowsze zdjęcia z tej lokacji

Najnowsze artykuły z tej lokacji

Tatry Niżne miały być ostatnią okazją na letni, a nawet upalny wielodniowy wypad w góry. Pogoda jednak nie dopisała, pełno chmur, mgły i deszczu. Efekt? - Idealna atmosfera do magicznych i tajemniczych zdjęć tego majestatycznego pasma.

Przez 6 dni przeszliśmy 100 km trasę z Telgartu do Donovaly granią Tatr Niżnych razem z naszym niepełnosprawnym siedmioletnim synem. Dziennie wędrowaliśmy średnio 10 godzin, a suma pokonanych przewyższeń podczas całej wyprawy wyniosła 5660 m.

Spektakl na Kasprowym Wierchu.

Trzeci dzień z wyprawy najdłuższym szlakiem w przepięknych słowackich Tatrach Niżnych.

Relacja z drugiego dnia wyprawy Magistralą Tatr Niżnych na Słowacji, podczas którego zdobyliśmy najwyższe szczyty tego pasma - Chopoka (2024 m) oraz Dziumbiera (2043 m). Dane nam również było podziwiać piękny zachód słońca. Zapraszam do lektury.

Relacja z pierwszego dnia wycieczki Magistralą Tatr Niżnych, która do końca nie była planowana. Kilka słów o idei i o tym jak dotarliśmy na start.

Tatry - ta nazwa każdemu kojarzy się z pasmem granicznym między Polską a Słowacją. Istnieją jednak nieco mniejsze - Tatry Niżne leżące w sercu Słowacji. Ich różnorodność i odmienność nas zaczarowała. Czy Was również zainspiruje do wędrówek?

Co to za strona?

Niniejsza strona zawiera wszystko, co mamy w portalu na temat lokacji Tatry Niżne. Znajdziesz tu przede wszystkim mapy, artykuły i galerie.

Wczytuję...