Najnowsze zdjęcia z tej lokacji

Najnowsze artykuły z tej lokacji

Ciekawy i wymagający tatrzański szlak turystyczny. Zapewnia poziom 0+ w skali taternickiej bez dodatku ułatwień. Drobne skalne progi i płyty trzeba tam pokonać bez pomocy łańcuchów, którymi nafaszerowane są inne trudne szlaki w Tatrach.

Wydaje się być nie zdobycia. Owiany jest legendami o pionowych ścianach, ale wystarczy zmienić perspektywę, by zobaczyć, że nie jest taki straszny na jakiego wygląda. Nasz piękny Matterhorn - Kościelec.

Wspomnienie z zimy 2018/19. Porywy halnego z 4 marca 2019 przekraczały 80 km/h.

Wycieczka na Kościelec dostarczyła nam niezapomnianych emocji oraz kondycyjnego wycisku. Najbardziej charakterystyczny szczyt w otoczeniu Doliny Gąsienicowej wynagrodził nam jednak wszystko przepięknymi widokami. Pomimo sporych trudności technicznych (kilka miejsc wspinaczkowych) nie ma tutaj żadnych sztucznych ułatwień.

Wrześniowy wschód słońca na Kościelcu

Propozycja wyprawy na Kościelec w Tatrach.

Lubisz Tatry Wysokie? Jeśli tak, dzisiaj zapraszam Cię na wędrówkę po dwóch nietuzinkowych szczytach - Kościelcu i wybitnej Świnicy. Sprawdź propozycję trasy

Po szlakach wydeptanych w śniegu.

Strony

Co to za strona?

Niniejsza strona zawiera wszystko, co mamy w portalu na temat lokacji Kościelec. Znajdziesz tu przede wszystkim mapy, artykuły i galerie.

Wczytuję...